Catalog online
- Nu poți să adaugi „Gresie Onice Beige 6407, model decor, 60x120 cm, bej, finisaj lucios” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Faianta maro SIENA Brown 5351 model marmura, 20×30 cm
SKU:
3800745535112
Faianta maro TESSILE TAUPE model universal 25×50 cm
SKU:
8432597545640
Faianta Country Grafito 32×48 / Artesa Mix 34X50 mp/cut
SKU:
8429991921460
Faianta mov IZOLA 5895 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589511
Faianta mov PANAMA 5445 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544510
Faianta mov PANAMA 5446 model Textil 25×40 cm
SKU:
3800745544619
Cheie filtru ulei, diverse dimensiuni, Yato YT-0820, YT-0822
SKU:
5906083908224
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-0820, YT-0822 |
Faianta mov VIOLA 5726 model Relief 20×50 cm
SKU:
3800745572612
Faianta neagra deschis JAZZ NEGRO model monoculoare 20×60 cm
SKU:
8432597518767
Faianta neagra TESSILE ACERO model universal 25×50 cm
SKU:
8432597545565
Faianta Nove Light Grey tip marmura, 20×50 cm, culoare gri deschis
SKU:
3800745417913
| Gama | NOVE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Olimpia tip piatra, 10×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8424925821823
Faianta Adarve Arena (GPR) 30×60 1.09 mp/cut
SKU:
8435259940906
Faianta Adarve Marron (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940883
Faianta Adarve Gris (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940920
Faianta Dublin Taupe (GPR) 17X52 1.34mp/cut
SKU:
8435259921226
Faianta Kamale Natural 17X52 1.51mp/cut
SKU:
8429991557645
Faianta Brickstone White (GPR-R) 16.3X51.7R 0.85mp/cut
SKU:
8435259942252
| Gama | Brickstone |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.85 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta portelanata rectificata Brickstone tip piatra, 16,3×51,7 cm, culoare bej
SKU:
8435259943785
| Gama | Brickstone |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Fargo Perla 16.3X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496173
| Gama | Fargo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Fargo Mix 16.3X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496166
| Gama | Fargo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Oslo Gris 16.30X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496227
| Gama | Oslo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Oslo Nogal 16.30X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496203
| Gama | Oslo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |









































