Catalog online
Faianta neagra deschis JAZZ NEGRO model monoculoare 20×60 cm
SKU:
8432597518767
61,50 leiMP| Gama | JAZZ |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 20×60 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta neagra TESSILE ACERO model universal 25×50 cm
SKU:
8432597545565
59,50 leiMP| Gama | TESSILE |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Nove Light Grey tip marmura, 20×50 cm, culoare gri deschis
SKU:
3800745417913
39,99 leiMP| Gama | NOVE |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.11 |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Olimpia tip piatra, 10×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8424925821823
59,50 leiMP| Gama | Olimpia |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 0.76 |
| Dimensiune | 10×50 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Adarve Arena (GPR) 30×60 1.09 mp/cut
SKU:
8435259940906
57,50 leiMP| Gama | Adarve |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Adarve Marron (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940883
57,50 leiMP| Gama | Adarve |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Adarve Gris (GPR) 30×60 1.09mp/cut
SKU:
8435259940920
57,50 leiMP| Gama | Adarve |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Gri, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Dublin Taupe (GPR) 17X52 1.34mp/cut
SKU:
8435259921226
48,50 leiMP| Gama | Dublin |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Caramida |
| MP/Cutie | 1.34 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Kamale Natural 17X52 1.51mp/cut
SKU:
8429991557645
56,00 leiMP| Gama | Kamale |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Himalaya Blanco (GPR) 17X52 1.16mp/cut
SKU:
8435259995609
48,50 leiMP| Gama | Himalaya |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.16 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 17×52 cm |
| Latime | 17 cm |
| Lungime | 52 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Brickstone White (GPR-R) 16.3X51.7R 0.85mp/cut
SKU:
8435259942252
111,50 leiMP| Gama | Brickstone |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.85 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta portelanata rectificata Brickstone tip piatra, 16,3×51,7 cm, culoare bej
SKU:
8435259943785
105,00 leiMP| Gama | Brickstone |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.51 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Fargo Perla 16.3X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496173
86,00 leiMP| Gama | Fargo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Fargo Mix 16.3X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496166
86,00 leiMP| Gama | Fargo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Oslo Gris 16.30X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496227
86,00 leiMP| Gama | Oslo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Oslo Nogal 16.30X51.70 0.94mp/cut
SKU:
8429991496203
86,00 leiMP| Gama | Oslo |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.94 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 16.3×51.7 cm |
| Latime | 16.3 cm |
| Lungime | 51.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Reality tip ciment, 25×50 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8432597514363
59,50 leiMP| Gama | REALITY |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marquina Leaves Brown 4833, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro
SKU:
3800745488319
64,50 leiMP| Gama | Marquina Leaves |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Marquina Leaves White 4882 tip marmura, 30×60 cm, culoare alb
SKU:
3800745488210
64,50 leiMP| Gama | MARQUINA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Tessuto Cream tip textil, 30×60 cm, culoare crem
SKU:
3800745487510
65,00 leiMP| Gama | TESSUTO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rosie LIFE ROJO model monoculoare 20×60 cm
SKU:
8432597517494
65,00 leiMP| Gama | LIFE |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Rosu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 20×60 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |








































