Vezi coșul 1 × „Lustra suspendata 220V 450mm auriu, aluminiu+silicon OVK-PL5203” a fost adăugat în coș.
Descriere
Lustra LED Gaya Pl3 KL 6325 Klausen
– 30W LED SMD (LED SMD 230V inclus)
– 70lumen/watt
– metal, crom
– 4000K(lumina intermediara)
– 25000h
– inaltime: 9 cm
– lungime: 50 cm
– latime: 50 cm
– IP 20
Informații suplimentare
| Tip Produs | Lustra |
|---|---|
| Brand | KLAUSEN |
Informatii Livrare
Informatii livrare:
Costul transportului se calculeaza in functie de greutate si distanta, fiind comunicat telefonic dupa plasarea comenzii.
Se admit urmatoarele metode de livrare:
- judetul Constanta: livrare cu masina din depozit, pana la adresa clientului.
- in afara judetului Constanta: livrare prin firma de transport PALEX.
- ridicare personala, din depozit, cu sediul central in Murfatlar, jud. Constanta.
Pentru cele mentionate mai sus, este necesar suport la descarcare!
In cazul livrarii prin firma de transport PALEX:
*INSTRUCTIUNI RECEPTIE MARFA:
- IN MOMENTUL PRIMIRII PALETULUI CU MARFA TREBUIE SA FACETI POZE ACESTUIA LA EXTERIOR, DIN TOATE UNGHIURILE.
- DUPA DESFACEREA MARFII, VERIFICATI FIECARE CUTIE/PIESA IN PARTE SI FACETI POZE PRODUSELOR DETERIORATE.
- ACEASTA PROCEDURA ESTE NECESARA PENTRU DESPAGUBIREA CLIENTULUI IN CAZ CA MARFA NU ESTE IN STARE BUNA.
- TERMENUL PENTRU VERIFICAREA PRODUSELOR SI TRIMITEREA POZELOR CATRE S.C. MAX S.R.L., PE WHATSAPP/EMAIL, ESTE DE MAXIM 2 ZILE LUCRATOARE DE LA PRIMIRE.
- NERESPECTAREA PROCEDURII DE RECEPTIE A PALETULUI CU MARFA SE FACE PE PROPRIE RASPUNDERE, IN ACEST CAZ NU VETI FI DESPAGUBIT.
Produse similare
LUSTRA AVALON 35W 4000K 110-240V 019-018-0035 include taxa verde 3.50 lei fara TVA
SKU:
8680985552880
528,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Candelabru |
| Putere | 35 W |
| Cod produs | 019-018-0035 |
| Material | Metal, Sticla |
| Temperatura | 4000K |
Lustra Elada alb si wenge 60W 3xE27 ERSTE EL0033965
SKU:
5949027079703
222,50 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Wenge |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0033965 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Lustra suspendata 220V 3 cadre 200×400, 300×600, 400x800mm, alb/negru OVK-PL5105-40*80
SKU:
4000000541196
897,00 lei
| Brand | |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 80 W |
| Cod produs | OVK-PL5105 |
| Material | Aluminiu, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 6400K |
Lustra suspendata 220V 450mm auriu, aluminiu+silicon OVK-PL5203
SKU:
4000000541134
456,50 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Auriu |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | OVK-PL5203 |
| Material | Aluminiu, Silicon |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra suspendata 220V dia 450mm negru/alb/gri, metal+acrylic OVK-PL5248-450
SKU:
4000000541110
368,00 lei
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Lustra |
| Putere | 30 W |
| Cod produs | OVK-PL5248-450 |
| Material | Metal, Acril |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Lustra Beatrice aramiu 60W 3xE27 ERSTE EL0023760
SKU:
5949027049546
86,00 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Cupru |
| Tip produs | Lustra |
| Dimensiune | 500x500x180 mm |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023760 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
Lustra Carmen crom si alb 60W 3xE27 ERSTE EL0023845
SKU:
5949027050160
123,00 lei
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lustra |
| Dimensiune | 670x140x200 mm |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | EL0023845 |
| Material | Metal, Sticla |
| Dulie | E27 |
























