
Masini pentru gaurit si insurubat
Masina de gaurit cu percutie EVP-HDD244, 850W
SKU:
6421000000243
| Brand | Everpower |
|---|---|
| Tip produs | Masina de gaurit, Masina de gaurit si insurubat cu acumulator |
| Putere | 850 W |
| Mandrina | 1.5-13mm |
| Viteza maxima | 3000 rpm |
Ciocan rotopercutor SDS-Plus 22mm,, 800W, 3 functii M8701
SKU:
088381831376
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | M8701 |
Masina de gaurit cu percutie SDS 400W Graphite 58G505
SKU:
5902062585059
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Cod produs | 58G505 |
Surubelnita electrica pentru gips-carton, 500W 1/4″ Yato YT-82070
SKU:
5906083820700
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-82070 |
Bormasina cu acumulator 12V, 1300mAh/10mm EVP-HLA082
SKU:
6421000036136
| Tip produs | Masina de gaurit si insurubat cu acumulator |
|---|---|
| Cod produs | EVP-HLA082 |
| Brand | Everpro |
Masina de gaurit cu percutie 430W 13mm, mandrina rapida M8104KSP
SKU:
088381816120
| Brand | Makita |
|---|---|
| Cod produs | M8104KSP |
































