
Sanitare si termice
BOILER PRO1 R 100 VTD 1.8K EU 3201915 include taxa verde 17 lei fara tva
SKU:
5414849787018
840,00 lei| U.M. | buc |
|---|
Boiler termoelectric cu serpentina dreapta Tesy BiLight GCVSR 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879119950
1.017,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Boiler electric |
| Greutate | 32 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | La retea |
| Tensiune | 230 V |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 44×46.7×98.5 cm |
| Tip panou | Mecanic |
| Clasa energetica | C |
| Capacitate | 100 L |
| Suprafata montare | Perete |
Boiler termoelectric cu serpentina Ferroli Calypso 100 VEMT, 100 l, 1500 W, 0.8 Mpa
SKU:
6938771375154
815,00 lei| Tip produs | Boiler termoelectric |
|---|---|
| Greutate | 30kg |
| Inaltime | 99 cm |
| Diametru | 438 mm |
Boiler termoelectric cu serpentina Ferroli Power Thermo 80V, 1500 W, 80 L
SKU:
6938771375147
752,00 lei| Tip produs | Boiler electric |
|---|---|
| Greutate | 20.6 Kg |
| Inaltime | 75.5 cm |
| Diametru | 438 mm |
CADITA DUS DIN TABLA EMAILATA 90x90x15CM ALBA FBK3/FBSS3
SKU:
5902194980470
258,00 leiBUC| Tip Produs | Cadita de dus |
|---|---|
| Brand | FERRO |
Camin Monolitic Plus 700X700 mm, Dakota
SKU:
6424167007421
540,50 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 700X700 |
Camin racord/inspectie – 45 DN315-H1520 1 IN-1 OUT – D.200/160
SKU:
4000000528463
400,00 lei| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | DN315-H1520 |
| INTRARI/IESIRI | 1 IN-1 OUT – D.200/160 |
Camin racord/inspectie – 45 DN315-H1520 3 IN-1 OUT – D.200/160
SKU:
4000000504733
469,50 lei| Brand | Valrom |
|---|---|
| Dimensiuni | DN315-H1520 |
| INTRARI/IESIRI | 3 IN-1 OUT – D.200/160 |
Capac Ascuns Zincat cu Cadru 550X550 mm, Dakota
SKU:
6424167005373
334,50 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 550X550 |
Capac cu Cadru Zinc 300X300 mm, Dakota
SKU:
6424167001467
162,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 300X300 |
Capac cu Cadru Zinc 400X400 mm, Dakota
SKU:
6424167001474
232,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 400X400 |
Capac cu Cadru Zinc 500X500 mm, Dakota
SKU:
6424167001481
376,00 lei| Brand | Dakota |
|---|---|
| Dimensiuni(mm) | 500X500 |
Capac Wc CWAT63/CWATHQ63- Universal Rosu Zmeura Ral 3027 FSC MIX
SKU:
5945846061530
154,00 lei| Brand | Savini Due |
|---|---|
| Material | MDF |
| Culoare | rosu |
Capac Wc CWAT91/CWATHQ91- Universal Grigio Chiaro opaco FSC MIX
SKU:
5945846078101
145,00 lei| Brand | Savini Due |
|---|---|
| Material | MDF |
| Culoare | gri |
Capac WC din MDF cu Inchidere lenta, decor piatra SOFTSTONE1
SKU:
8590309087205
249,50 lei| Material | MDF |
|---|---|
| Culoare | gri |
































