
Sanitare
Set WC President P020 + Capac K08-029-EX1 Cersanit
SKU:
6423078010339
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Set WC + rezervor si capac Cersanit Family, cod R01-019
SKU:
6423078010261
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Piedestal Family R01-007 Cersanit
SKU:
6423078001306
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Set WC President P010 + Capac K08-028-EX3 Cersanit
SKU:
5907536620953
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Lavoar Cersanit President P60-1G K08-010-EX1
SKU:
5907536603048
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Lavoar Cersanit President P55-1G K08-007
SKU:
5907536603024
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Lavoar Cersanit President P50-1G K08-004
SKU:
5907536603000
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Filtru cu reductor 25 cm3 + rezervor de ulei 15 cm3 Yato YT-2384
SKU:
5906083923845
| Brand | Yato |
|---|---|
| Cod produs | YT-2384 |
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Amelia Terazzo, 480 x 345 x 135 mm, REA-U6593
SKU:
5902557365845
Lavoar pentru blat, ceramic Rea Linda Lava marmorat, 485 x 340 x 145 mm, finisaj mat, REA-U8568
SKU:
6362653
Lavoar pentru mobilier Carina, 70 cm, alb K31-007 Cersanit
SKU:
5907720648978
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
Camin Eco WaterKIT D.800 H=1080 CU CAPAC
SKU:
4000000530619
| Brand | Valrom |
|---|---|
| Tip produs | Camin |
| Diametru | 800 mm |
| Inaltime | 1080 mm |
Piedestal suspendat President K08-012 Cersanit
SKU:
5907536603062
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Portprosop dublu Orfeus, crom 6924
SKU:
8590309108108
| Inaltime | 110 mm |
|---|---|
| Latime | 460 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |
Suport hartie igienica cu protectie Orfeus, crom 6938
SKU:
8590309108146
| Inaltime | 160 mm |
|---|---|
| Latime | 145 mm |
| Culoare | Crom |
| Gama | Orfeus |
Set Baza seria 001-Eco 51cm Heart Wenge cu Lavoar Heart 51cm 6611 + 16680/17419/17349
SKU:
6423093066113
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 054/754 60cm Blue Rustic 17287 cu Lavoar 17857
SKU:
4830093172874
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 786 60cm sertar alb cu Lavoar 2060 60cm 17601
SKU:
6423093176010
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria s781 60cm beton cu Lavoar 2060 60cm 17885
SKU:
6423093178854
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set mobilier baie 60cm Maria White – Anthracite cu Lavoar si Oglinda
SKU:
4000000551133
| Brand | AQUANIL |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 005-Eco 50 Taupe cu Lavoar Paris 50 18521
SKU:
5423093185210
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |












































