
Accesorii hidro
671225 – Sifon Vertical Patrat pt Pardoseala La[mm]: 150; D[mm]: 50; Tip: – La[mm]: 150; D[mm]: 50; Tip: –
SKU:
5949034958862
35,00 lei| Greutate | 0.23 |
|---|
672354 – SIFON STYRON 600-50 D[MM]: 50; H[MM]: 117 D[MM]: 50; H[MM]: 117
SKU:
5998607356505
23,50 lei| Greutate | 0.22 |
|---|
CARTUS FILTRANT 7” PP EXPANDAT 10 MICRONI F1 AQUA07000107010
SKU:
5948784018260
9,40 lei| Tip produs | Componenta de schimb, Filtru |
|---|---|
| Model | Cartus, Cartus filtru, Filtru de apa |
| Utilizare | Filtrare |
| Pentru | Conducta pentru apa potabila |
Conexiune Verticala PP ESY 2 pt rigola LN100 HEXT.70(6825)
SKU:
6424589099912
9,90 lei| Material | polipropilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru |
Distribuitor pexal 16mm*1/1/4 cai – rosu EVP-DB1611/4R
SKU:
6421000014523
122,00 lei| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Cod produs | DB1611/4R |
| Brand | Everpro |
Distribuitor pexal 16mm*1/1/4cai-albastru EVP-DB1611/4A
SKU:
6421000014509
122,00 lei| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Cod produs | DB1611/4A |
| Brand | Everpro |
Distribuitor pexal 16mm*3/4 3 cai Albastru EVP-DB1634/3A
SKU:
6421000014592
81,50 lei| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Tip produs | Distribuitor |
| Cod produs | EVP-DB1634/3A |
| Brand | Everpro |
Distribuitor/colector 1″ din alama 6 circuite 3/4″ cu ventile inchidere RO06S
SKU:
5901095680427
847,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Material | Alama |
| Racord | 1toli |
| Continut pachet | aerisitor manual, dop, niplu, robinet de golire, robinet retur, robinet tur |
| Presiune max. de lucru | 10bar |
| Temperatura max. de functionare | 90°C |
Filtru apa 7″ cu cartus bumbac, filet interior 3/4″ EWF-F34/7 / EWY-F34/7
SKU:
6421000000335
67,00 lei| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Tip produs | Filtru de apa |
| Cod produs | EWY-F34/7 |
| Brand | Everpro |
PIESA VENTILATIE CU MEMBRANA PP D. 50/40MM
SKU:
6420347258706
27,50 lei| Material | polipropilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | gri |
Pompa de testare instalatie BAR-PT25
SKU:
6421000004364
173,50 lei| Tip produs | Pompa instalatie |
|---|---|
| Cod produs | BAR-PT25 |
| Brand | Everpro |
Racord compresiune eurocon 3/4″ pentru teava PEXAL D.16×2 mm (2 buc) 67861x12Y
SKU:
5901095630101
36,50 lei| Diametru | 16mm |
|---|---|
| Racord | 3/4toli |
| Material | Alama |
| Culoare | Argintiu |
| Filet | Interior |
Racord WC flexibil-extensibil 58cm EVP-RWC58
SKU:
6421000044506
23,00 lei| Greutate | 0.42 |
|---|---|
| Brand | Everline |
| Tip produs | Racord |
Rezerve polifosfat (set 6 bucati) EVP-WDC6
SKU:
6421000043820
54,50 lei| Tip produs | Filtru de apa |
|---|---|
| Cod produs | EVP-WDC6 |
| Brand | Everpro |
Rigola/ Canal Dus Fit&Go 550MM cu Grila Dubla Crom Mat/Placi C APZ13 Double9-550 ALCA259
SKU:
8595580571443
863,50 lei| Tip produs | Rigola dus completa |
|---|---|
| Pentru | Dus |
SIFON FLEXIBIL PENTRU CHIUVETA CU VENTIL SI DOP 5/4″ 40/32 A750+A31
SKU:
8595580560201
19,00 lei| Brand | Alca |
|---|---|
| Lungime | 83cm |
Supapa de sens cu sorb sita 2″(ventil alama) RB-SSA22
SKU:
6421000031797
58,50 lei| Tip produs | Supapa de sens |
|---|---|
| Cod produs | RB-SSA22 |
| Brand | Everpro |
VALVA GOLIRE LAGUNA/VISION 59195256
SKU:
3838912111623
40,00 lei| Tip produs | Componenta de schimb |
|---|---|
| Gama | Ventil scurgere |
| Material | Plastic |
| Culoare | Alb |
VENTIL CHIUVETA INOX D90 (32480404) 30950096
SKU:
6425366001418
57,50 lei| Greutate | 0.32 |
|---|---|
| Tip produs | Ventil |
| Brand | Wirquin |
| Material | Platic |
| Culoare | Argintiu |
| Latime | 11,5 cm |





























