
Parchet laminat
Colt interior 518 stejar Smart flex
SKU:
5905952076187
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 518 |
Colt interior 508 stejar inchis Smart flex
SKU:
5905952005972
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar inchis |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 508 |
Colt interior 504 artar Smart flex
SKU:
5905952006061
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Artar |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 504 |
Colt exterior 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952232675
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Colt exterior 612 stejar pluta Esquero
SKU:
4000000378365
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar pluta |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 612 |
Colt exterior 607 platan mexican Esquero
SKU:
4000000378310
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Platan mexican |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 607 |
Colt exterior 606 stejar noduros Esquero
SKU:
4000000378303
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar noduros |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 606 |
Colt exterior 604 platan bianco Esquero
SKU:
4000000378280
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Platan bianco |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 604 |
Colt exterior 602 platan arizona Esquero
SKU:
5905952181188
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Platan arizona |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 602 |
Colt exterior 553 stejar argintiu Smart flex
SKU:
5905952064856
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar argintiu |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 553 |
Colt exterior 552 salcam Smart flex
SKU:
5905952064849
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Salcam |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 552 |
Colt exterior 546 nuc grecesc Smart flex
SKU:
5905952093283
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Nuc grecesc |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 546 |
Colt exterior 537 stejar Smart flex
SKU:
5905952045053
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 537 |
Colt exterior 533 stejar ars Smart flex
SKU:
5905952042533
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar ars |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 533 |
Colt exterior 530 stejar arizona Smart flex
SKU:
5905952068939
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar arizona |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 530 |
Colt exterior 518 stejar Smart flex
SKU:
5905952076323
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 518 |
Colt exterior 508 stejar inchis Smart flex
SKU:
5905952005804
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar inchis |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 508 |
Colt exterior 504 artar Smart flex
SKU:
5905952005897
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Artar |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 504 |
Parchet AGT Bella Neo 31 8mm AC3 PRK112 4v Lotus
SKU:
8681311327707
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK112 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet AGT Natura Line 32 AC4 8mm PRK503 4v Volga
SKU:
8681311248002
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK503 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
PARCHET LAMINAT 6MM ASPENDOS AC3 3.2532mp/cut
SKU:
8698555012511
| Brand | Terraclick |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Material | MDF |
| Grosime | 6 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 31 |
Parchet varioclic premium medium FETHIYE 10 mm PM-685
SKU:
6426947065508
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1287 x 157.5 mm |
| Cod produs | PM-685 |
| Material | MDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Comercial |
| Clasa | 32 |
Terminatie stanga/dreapta 609 pin plin Esquero
SKU:
4000000378426
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Plinta 609 pin plin Esquero
SKU:
5905952180365
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Plinta 537 stejar boieresc Smart flex
SKU:
5905952111642
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar boieresc |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 537 |
Plinta 527 fag jutland Smart flex
SKU:
5905952037355
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Fag jutland |
| Tip | Plinta PVC |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 527 |
Element imbinare 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013755
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |
Colt interior 810 stejar colonial Magnum
SKU:
5905952094211
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar colonial |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Magnum |
| Model | 810 |
Colt interior 523 tasmanian Smart flex
SKU:
5905952013694
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Tasmanian |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 523 |
Colt interior 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013731
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Colt interior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |
Colt exterior 609 pin plin Esquero
SKU:
4000000378334
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Pin plin |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 609 |
Colt exterior 523 tasmanian Smart flex
SKU:
5905952013700
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Tasmanian |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 523 |
Colt exterior 521 stejar antic Smart flex
SKU:
5905952013748
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar antic |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 521 |
































