
Zidarie
CERESIT CT74 25KG Tencuiala siliconico decorativa 1.5mm 2836078
SKU:
9000101138962
233,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aspect | praf de piatra |
| Cantitate | 25 kg |
| Granulatie tencuiala (mm) | 1.5 |
| Aplicabilitate | gletiera inox |
| Acoperire | 10 – 12 mp |
| Consum (Kg/mp) | 2.1 – 2.5 |
| Grosime de aplicare | 1.5 |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 30 |
| Timp de uscare (min) | 15 |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, pe beton, tencuieli traditionale, suprafete din gips-carton, placi aglomerate |
| Alte caracteristici | rezistenta la UV |
| Mod de ambalare | galeata |
| Necesita grunduire prealabila | da |
| Mod de nivelare | cu drisca din plastic |
CERESIT CT174 25KG Tencuiala siliconico-silicatica 1.5mm 1574648
SKU:
5946043001411
209,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Cantitate | 25 kg |
| Aplicabilitate | gletiera inox |
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior, perete |
| Granulatie tencuiala (mm) | 1.5 |
| Aspect | praf de piatra |
| Acoperire | 10 mp |
| Consum (Kg/mp) | 2.5 |
| Grosime de aplicare | 1.5 |
| Rezistenta la umezeala | da |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5 – 25 |
| Timp de uscare (min) | 15 |
| Alte caracteristici | rezistenta la UV |
APLATENCOPLAST BOB DE OREZ SILICON 1.5MM BAZA PASTEL 24KG
SKU:
6420319004751
209,00 lei| Tip produs | Unealta multifunctionala |
|---|
CERESIT TS 51/61 SPUMA PU MONTAJ IARNA 750ML 2350555/2350554
SKU:
4740008200052
36,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Cantitate | 750 ml |
| Aplicabilitate | manual |
| Culoare | alb |
| Temperatura de lucru (grade C) | min. -10 |
| Utilizare | pe lemn, beton, piatra, metal |
A9 APLATENCOPLAST SILICON SC2 LIGHT GREY 24KG
SKU:
5948596021403
192,00 lei| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Alb ca zapada |
| Greutate | 24 kg |
A9 APLATENCOPLAST SILICON SC2 NORDIC GREY 24KG
SKU:
5948596021458
192,00 lei| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Gri |
| Greutate | 24 kg |
DANKE TEXTUR NOU NUANTA CIOCOLATIU LUMINOS 25KG
SKU:
5946062009818
165,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | ciocolatiu luminos |
DANKE TEXTUR NOU NUANTA ORANGE LUMINOS 25KG
SKU:
5946062009764
165,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | orange luminos |
A9 APLATENCOPLAST SILICON A9 SC2 SANDRE 24KG 5756783
SKU:
5948596021380
192,00 lei| Tip produs | Tencuiala |
|---|---|
| Model | Tencuiala decorativa striata |
| Pentru | Exterior |
| Material | Emulsie cu rasina pe baza de silicon |
| Culoare | Alb, Gri |
| Greutate | 24 kg |
CERESIT SPUMA PISTOL WHITETEQ T&S 750ml 1887670
SKU:
4740008201004
45,00 lei| Greutate | 0.75 |
|---|---|
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Culoare | Alb |
| Volum | 750 ml |
MOMENT SPUMA DE PISTOL 700ML 1866224
SKU:
9000100896016
31,00 lei| Greutate | 0.84 |
|---|---|
| Brand | Moment |
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Gama | Fix&Fill |
| Culoare | Galben |
| Volum | 700ml |
CERESIT CT84 EXPR.PU 850ML PISTOL 1542954/2599437
SKU:
4740008200663
42,50 lei| Greutate | 0.86 |
|---|---|
| Tip produs | Spuma adeziva |
| Brand | Ceresit |
| Gama | Ceresit CT84 Express Pro |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Culoare | Transparent |
| Material | Silicon |
| Volum | 850 ml |
CERESIT IN46 Glet de finisare alb, gata preparat 3kg 2039675/1885075
SKU:
5900089218233
24,50 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
CERESIT TS 62 SPUMA PU PISTOL 750ML 565008
SKU:
4740008200038
33,00 lei| Greutate | 0.88 |
|---|---|
| Brand | Ceresit |
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Gama | TS62 |
| Culoare | Crem |
| Volum | 750 ml |
CERESIT TS 61 SPUMA PU MONTAJ 750ML 565006
SKU:
4740008200021
33,00 lei| Greutate | 0.87 |
|---|---|
| Tip produs | Spuma poliuretanica |
| Gama | TS61 |
| Culoare | Crem |
| Volum | 750ml |
CERESIT TS 61 SPUMA PU MONTAJ 500ML 576174
SKU:
4740008200090
29,00 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Aplicabilitate | manual |
| Utilizare | interior / exterior |
CERESIT CR166 MORTAR HIDROIZOLANT 16KG 2849294
SKU:
9000101139440
310,00 leiBUC| Tip Produs | Mortar |
|---|---|
| Brand | CERESIT |
Glet de finisaj Primus GLF 48, interior, 20 kg
SKU:
5945770007581
61,99 lei| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Tip produs | Glet |
| Greutate | 20 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 0.055 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | dar si pe suprafetele prelucrate cu glet de ciment (GLC46) sau tinci, pe toate suprafetele gletuite cu glet interior pe baza de ipsos, pentru interior, rezidentiala – industriala |
| Consum (Kg/mp) | 1 |



























