
Gresie si Faianta
Faianta albastra DIANA 7151 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745715118
Gresie portelanata tip marmura, hexagonala, Geohex Beige Matt 20×23 cm, Crem
SKU:
8698855853975
Faianta Adarve Arena (GPR) 30×60 1.09 mp/cut
SKU:
8435259940906
Gresie 3691 Riverstone Natural 30×60 cm, model piatra, natur
SKU:
3800745369113
Gresie rectificata 3621 Riverstone Grey 45×45 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745362114
Gresie rectificata 3514 Tilia Natural 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351415
Gresie rectificata 3622 Riverstone Brown 45×45 cm, model piatra, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745362213
Faianta Rectificata Helios 1. 30×90 cm model marmura
SKU:
8692844916702
Gresie rectificata Sempre Grigio 1., model ciment, 60×60 cm SD12, Gri, finisaj mat
SKU:
8692844009022
Gresie Picasso Tinder 1, model lemn, 15×60 cm, maro
SKU:
8697497099246
Gresie antialunecare Magellan R-11 Bone XD08, 61×61 cm, crem, finisaj mat
SKU:
8694333421476
Gresie Madero C1D05, model lemn, 50×50 cm, finisaj mat
SKU:
8697497127086
Piesa decorativa Pastel Magnolia Light Beige 5844, model floral, 25×40 cm, bej
SKU:
3800745584417
Gresie Arizona Bone, model ciment, 33×66 cm, Crem
SKU:
8698541064562
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa Gioia Hexagones White 4996, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745499612
| Gama | Gioia Hexagones White |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie rectificata Taurus Granit Antracit, model piatra, 5032-0338, 30×30 cm, gri antracit, finisaj mat-neted
SKU:
8590596203722
Gresie portelanata 6367 Trevi Beige, model marmura, 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745636710
Gresie Mineral Colormix, model marmura, 60×60 cm, finisaj mat, multicolor
SKU:
8698541058011
| Gama | Mineral |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta verde IZOLA 5897 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745323610
Faianta Aquarelle Grey 3231, tip lemn, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745323115
Gresie Bergen Decor Brown 6109, tip lemn, 15×90 cm, culoare maro
SKU:
3800745610918
Gresie Garret, model lemn, 6060-0302, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081348
Gresie portelanata tip marmura 45×45 cm Silver Grey 9890, Gri
SKU:
3800745989014
Gresie tip lemn Sierra White 9207, 15×90 cm, Alb
SKU:
3800745920710
Gresie Santana tip piatra, 9322 30×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745932218
Faianta tip marmura cu aspect 3D Bianco Onda White 4734, 25,5×75,2 cm, Alb
SKU:
3800745473414
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Atlas Hexa Siena (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259935148
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Lieja Hex Taupe 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925836506
| Gama | Lieja |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Taupe |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Tigris tip piatra, 15×45 cm, culoare gri
SKU:
8424925824466
Contratreapta pentru scari Istanbul Grey, 17.5×120 cm, Gri
SKU:
4000000537359
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 17.5×120 cm |
| Tip produs | Contratreapta |
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Beige, 25X40 cm, crem, cod 4678
SKU:
3800745467819
Piesa decorativa 2631 IZOLA WAVES LILA 25×50 cm
SKU:
3800745263114
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Design | Valuri |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta verde Izola 5898 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589818
Faianta alb CHIC 5793 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579314
Piesa decorativa 5952 CAPRI RHOMB BEIGE 25×40 cm
SKU:
3800745595215























































