
Gresie si Faianta
Gresie Kenia Hex Negro 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925846048
| Gama | Kenia |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata portelanata Charlotte, model marmura, 60×120 cm, finisaj lucios, Negru
SKU:
8692844915163
Gresie Dortmund Hex 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925841173
| Gama | Dortmund |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata maro RIBERA 8411 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745841114
| Gama | RIBERA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Fortuna Full LAP 1, model marmura, 60×120 cm, Albastru, finisaj lucios
SKU:
8697497133728
Gresie London Hex Antracita 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925845829
| Gama | London |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie neagra finisaj mat hexagonala portelanata Element Negro, M137, 23×27 cm
SKU:
8432597149985
GRESIE ADLINE GOLD 600×1200 1.45mp/cut
SKU:
4000000571834
| Gama | Adline |
|---|---|
| Brand | Laxveer Ceramic |
| Culoare | Alb, Auriu |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Classic Carrara Gold SP CLA26, model marmura, 45×45 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853199013
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie tip lemn Nostalji Beige NOS1, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117116
| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata gri deschis REALITY model marmorat 33,3×33,3 cm
SKU:
8432597514820
| Gama | REALITY |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej ULPIA 7343 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745734317
| Gama | ULPIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Arno C2D04, model piatra, 50×50 cm, finisaj mat
SKU:
8697497133636
Faianta Classic Carrara Gold DK, CLA12, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios, in relief
SKU:
8698853175413
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Rumeli Cotto, model caramida, 30×60 cm, RUM3, maro
SKU:
8698853176618
| Gama | Rumeli |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Caramida |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Aura White, model ciment, 40×40 cm, Alb
SKU:
8697497130703
Gresie portelanata bej COUNTRY 9375 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937510
Faianta rectificata Sante White, model marmura, 30×90 cm, Alb, finisaj lucios
SKU:
8692844915477
Faianta rectificata Maxi White, model marmura, 30×60 cm, Alb, finisaj lucios
SKU:
8692844922338
Gresie Mineral Grey, model marmura, 60×60 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8698541058004
| Gama | Mineral |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Venecia, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575064677
Gresie Granito Port tip piatra, 6060-0271-4011 60×30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080877
Faianta Diana Beige, model mozaic, DIA02, 30×60 cm, culoare multicolor, finisaj mat, 1,09 mp/cutie
SKU:
8691273664703
| Gama | Diana |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone Chestnut 40×60 cm, maro, cod 943303
SKU:
8698541050428
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura River Grey 60×120 cm, 606272
SKU:
8698541059315
| Gama | River |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Fusion Light 9509, tip marmura, 45×45 cm, crem
SKU:
3800745950915
Gresie Ocean tip marmura, 9511 45×45 cm, culoare bej
SKU:
3800745951110
Gresie Odessa Grey ODS03, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45×45 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8691273962502
Gresie portelanata TAVOLATO Brown 9241 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare maro
SKU:
3800745924114
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata VINTAGE White 9092 model lemn 60×60 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745909210
Gresie rectificata portelanata Albero Grey R-11, model lemn, 60×60 cm, finisaj mat, Gri
SKU:
8697497128410
Faianta colectia Tajmahal Statuario, cod A068, 25×75 cm, culoare Alb
SKU:
8432597562326
Faianta maro CHIC 5794 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579413
Gresie portelanata Canella Grey 8978 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, gri
SKU:
3800745897814
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Herringwood 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Maro
SKU:
8697497126942
Faianta Brick Terra, tip piatra, 34×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8429991916534
Treapta pentru scari gresie Istanbul Grey, 30×120 cm, Gri
SKU:
4000000537397
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Gresie portelanata Azul azu1 tip marmura, finisaj lucios 60×120 cm, culoare alba
SKU:
8698853190713
Faianta rectificata Astoria Grey Decofon 1., model marmura, 30×90 cm, Gri, finisaj lucios
SKU:
8697497187349


















































