
Gresie si Faianta
- Nu poți să adaugi cantitatea „Gresie portelanata tip lemn cu aspect rustic Afra 20x120 cm, Alb, AFR1” în coș deoarece stocul este insuficient (0.77 rămase).
Piesa decorativa Jasper Print Grey 25?40, design geometric, culoare gri, cod 4682
SKU:
3800745468212
Piesa decorativa Elada Zig Zag, 20×50 cm, alba, tip mozaic, cod 4670
SKU:
3800745467017
Piesa decorativa Suite Blanco, model dungi, M078, 20×50 cm, culoare alb, finisaj lucios, 1,01 mp/cutie
SKU:
8432597118081
Piesa decorativa True Grey, model dungi, K250, 25×50 cm, culoare gri
SKU:
8432597515162
| Gama | Decorado True |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Dungi |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Izola Tulip, model flori, 2717, 5×50 cm, culoare Roz
SKU:
3800745271751
| Gama | Izola Tulip |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Aquarelle, model flori, 2814, 6×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745281415
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Aquarelle, model flori, 2815, 6×50 cm, culoare bej
SKU:
3800745281514
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Cigar Aqua, model monocolor, 2739, 2×50 cm, culoare verde
SKU:
3800745273717
| Gama | Cigar Aqua |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 2×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Capri Patchwork, model piatra, 2765, 8×40 cm, culoare gri
SKU:
3800745276510
| Gama | Capri Patchwork |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa tip mozaic Venato Mosaic, 30×30 cm, 2890, Alb
SKU:
3800745289015
| Gama | Venato |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Bianco Leaves Light, 4795, 25,5×75,5 cm, Multicolor
SKU:
3800745479515
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Frunze |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Elada Mosaic White, 30×30, alba, tip mozaic, cod 2901
SKU:
3800745290110
| Gama | Elada |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Elada Mosaic White, 30×30, alba, tip mozaic, cod 2900
SKU:
3800745290011
| Gama | Elada |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Izola Tulip, model flori, 2715, 5×50 cm, culoare verde
SKU:
3800745271553
| Gama | Izola Tulip |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Murcia, model marmura, 2797, 6×25 cm, culoare bej
SKU:
3800745279719
| Gama | Murcia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Pastel, model flori, 2662, 6×25 cm, culoare gri
SKU:
3800745266214
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Pastel, model flori, 2665, 6×25 cm, culoare bej
SKU:
3800745266511
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Capri Patchwork, model piatra, 2768, 8×40 cm, culoare bej
SKU:
3800745276817
| Gama | Capri Patchwork |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa May Marengo, cod K080, 3×25 cm, culoare Maro
SKU:
8432597521057
| Gama | May |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 3×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie colectia Tessile Acero, cod A004, 33,3×33,3 cm, culoare Gri Inchis
SKU:
8432597550125
| Gama | Tessile |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Coridor, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri ULPIA 7342 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745734218
| Gama | ULPIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej NEPAL 7349 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745734911
Gresie portelanata gri GRANIT 8638 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745863819
Gresie portelanata maro AMALFI 9462 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745946215
Gresie portelanata Canella Brown 8974 model lemn, tip parchet 15,5×60,5 cm, maro
SKU:
3800745897418
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura, Celine Beige 9892, Uni, 33,3×33,3 cm, Crem
SKU:
3800745989212
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip lemn cu aspect rustic Afra 20×120 cm, Alb, AFR1
SKU:
8698853160617
| Gama | Afra |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.68 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Vulcano tip piatra, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745880014
Gresie portelanata gri Abitare Grey, 9537, tip ciment, 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745953718
| Gama | Abitare |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sintra Beige 9290, tip lemn, 30×60 cm, culoare bej
SKU:
3800745929010
Gresie portelanata decor, Canada, 6064-0106-4211, 60×20 cm, Multicolor
SKU:
5945005079079
Gresie portelanata Nordic Outdoor Beige 9794, tip piatra, 30×60 cm, culoare bej natural, finisaj mat
SKU:
3800745979411
Gresie Luxury White 60*60 1.45mp/cut
SKU:
8429991279707
Gresie portelanata tip lemn Ontario, 30×60 cm,8234, Crem
SKU:
3800745823417
Gresie portelanata moderna Celine Blue 33,3×33,3 cm, 9893, Albastru
SKU:
3800745989311
| Gama | Celine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Natura, model lemn, 6046-0450, 45 x 45 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005079871
Gresie Cream, model piatra, 6060-0195, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080785














































