
Gresie si Faianta
- Nu poți să adaugi „Gresie rectificata, gri deschis, EVOQUE LIGHT GREY 6126 R, tip ciment, finisaj mat, 60x120 cm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Treapta pentru scari gresie Granito, model piatra, 6806-0038, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084356
Treapta pentru scari gresie Statuario, model marmura, 6806-0045, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
5945005084424
Treapta pentru scari gresie Traver, model piatra, 6806-0044, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005084417
Treapta pentru scari gresie Crust, model ciment, 6806-0037, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084349
Treapta pentru scari gresie Piedra, model piatra, 6806-0040, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005084370
Treapta pentru scari gresie Tanum, model ciment, 6806-0047, 60 x 30 cm, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
5945005084448
Treapta pentru scari gresie Granito, model piatra, 6806-0039, 60 x 30 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
5945005084363
Piesa decorativa Hojas Onix, cod A071, 25×75 cm, culoare Alb
SKU:
8432597563057
Piesa decorativa faianta gri Keros Padova Line Gris model dungi 25×50 cm
SKU:
8432597549204
Piesa decorativa Tessile Cubik Beige, cod A029, 25×50 CM culoare Bej
SKU:
8432597551726
Piesa decorativa 2796 MURCIA LIGHT BEIGE 25×50 cm
SKU:
3800745279610
| Gama | MURCIA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Panama Limex Beige, 25×40 cm, 1806
SKU:
3800745180619
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa 2616 NOVE LEAVES LIGHT GREY 6×50 cm
SKU:
3800745261615
| Gama | NOVE |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa reliefata Celine Decor Waves Beige 2879, 30×60 cm, Bej
SKU:
3800745287912
Piesa decorativa Corona Art Decor 4769, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745476910
| Gama | Corona |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Coridor |
| Design | Geometric |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Celine Waves Blue 2880, 30×60 cm, Albastru
SKU:
3800745288018
Piesa decorativa Dec Cubik Onix, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare gri, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597563026
Piesa decorativa Dec Dune Statuario, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare alb, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562845
Piesa decorativa Dec Cubik Travertin, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562968
Piesa decorativa Dec Cubik Crema, model mozaic, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562906
Piesa decorativa Dec Dune Crema, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562937
Piesa decorativa Dec Dune Travertin, model marmura, A071, 25×75 cm, culoare crem, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597562999
Faianta Padova, model marmura, A029, 25×50 cm, culoare bej, finisaj lucios, 1,51 mp/cutie
SKU:
8432597549167
Piesa decorativa Jasper Print Grey 25?40, design geometric, culoare gri, cod 4682
SKU:
3800745468212
Piesa decorativa Elada Zig Zag, 20×50 cm, alba, tip mozaic, cod 4670
SKU:
3800745467017
Piesa decorativa Suite Blanco, model dungi, M078, 20×50 cm, culoare alb, finisaj lucios, 1,01 mp/cutie
SKU:
8432597118081
Piesa decorativa True Grey, model dungi, K250, 25×50 cm, culoare gri
SKU:
8432597515162
| Gama | Decorado True |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Design | Dungi |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Izola Tulip, model flori, 2717, 5×50 cm, culoare Roz
SKU:
3800745271751
| Gama | Izola Tulip |
|---|---|
| Culoare | Roz |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Aquarelle, model flori, 2814, 6×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745281415
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Aquarelle, model flori, 2815, 6×50 cm, culoare bej
SKU:
3800745281514
| Gama | Aquarelle |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Cigar Aqua, model monocolor, 2739, 2×50 cm, culoare verde
SKU:
3800745273717
| Gama | Cigar Aqua |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 2×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Capri Patchwork, model piatra, 2765, 8×40 cm, culoare gri
SKU:
3800745276510
| Gama | Capri Patchwork |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Piatra |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa tip mozaic Venato Mosaic, 30×30 cm, 2890, Alb
SKU:
3800745289015
| Gama | Venato |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Bianco Leaves Light, 4795, 25,5×75,5 cm, Multicolor
SKU:
3800745479515
| Gama | Bianco |
|---|---|
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Frunze |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Elada Mosaic White, 30×30, alba, tip mozaic, cod 2901
SKU:
3800745290110
| Gama | Elada |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Elada Mosaic White, 30×30, alba, tip mozaic, cod 2900
SKU:
3800745290011
| Gama | Elada |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Izola Tulip, model flori, 2715, 5×50 cm, culoare verde
SKU:
3800745271553
| Gama | Izola Tulip |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 5×50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Murcia, model marmura, 2797, 6×25 cm, culoare bej
SKU:
3800745279719
| Gama | Murcia |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Pastel, model flori, 2662, 6×25 cm, culoare gri
SKU:
3800745266214
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Piesa decorativa Pastel, model flori, 2665, 6×25 cm, culoare bej
SKU:
3800745266511
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Flori |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 6×25 cm |
| Tip produs | Faianta |








































