
Gresie si Faianta
- Nu poți să adaugi „Gresie Odessa Beige ODS02, antiderapanta, pentru exterior, model piatra, 45x45 cm, finisaj mat, culoare bej” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie Piedra, model piatra, 6060-0297, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005081287
Gresie Pine Decking Beige tip Piatra, 20,4×120,4 cm, culoare Bej
SKU:
3800745606812
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pine Decking Brown 6069, tip lemn, 20,4×120,4 cm, culoare Maro
SKU:
3800745606911
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pine Decking Grey tip piatra, 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745606713
| Gama | Pine |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pirin Grey tip Piatra, 60×60 cm, culoare Gri
SKU:
3800745956412
Gresie Pirin tip piatra, 9565 60×60 cm, culoare gri deschis
SKU:
3800745956511
| Gama | Pirin |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6066 Denver Antracite, tip lemn, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745606614
Gresie portelanata 6289 Denver Shabby Chic Beige, tip lemn, 30×60 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745628913
Gresie portelanata 6290 Denver Shabby Chic Grey, tip lemn, 30×60 cm, gri, finisaj mat
SKU:
3800745629019
Gresie portelanata 9932 Denver Beige, tip lemn, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745993219
Gresie portelanata 9933 Denver Brown, tip lemn, 30×60 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745993318
Gresie portelanata 9934 Denver Grey, tip lemn, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745993417
Gresie portelanata alba MARMI 9518 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745951813
Gresie portelanata alba OXFORD 9228 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745922813
| Gama | OXFORD |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata alba UMBRIA 7332 model monoculoare 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745733211
| Gama | UMBRIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata VINTAGE White 9092 model lemn 60×60 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745909210
Gresie portelanata Azul azu1 tip marmura, finisaj lucios 60×120 cm, culoare alba
SKU:
8698853190713
Gresie portelanata bej ACACIA 8992 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745899214
| Gama | Acacia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej AMALFI 9378 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937817
Gresie portelanata CAPRI Beige 9344 model piatra 33,3×33,3 cm, bej
SKU:
3800745934410
| Gama | Capri |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej COUNTRY 9375 model piatra 45×45 cm
SKU:
3800745937510
Gresie portelanata bej JATOBA 8986 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898613
| Gama | JATOBA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata bej MORINGA 8981 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898118
| Gama | MORINGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata bej NAVONA 9338 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745933819
Gresie portelanata bej NAVONA 9340 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745934014
Gresie portelanata bej NEPAL 7349 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745734911
Gresie portelanata bej OXFORD 9227 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745922714
| Gama | OXFORD |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata bej RAPOLANO 9101 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745910117
Gresie portelanata bej STUDIO 9093 model lemn 60×60 cm
SKU:
3800745909319
Gresie portelanata bej SUMATRA 9071 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745907117
Gresie portelanata bej TOLEDO 9279 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745927917
| Gama | TOLEDO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej ULPIA 7343 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745734317
| Gama | ULPIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata decor, Canada Lamele, 6060-0105, 30×60 cm, Multicolor
SKU:
5945005072339
Gresie portelanata decor, Canada, 6064-0106-4211, 60×20 cm, Multicolor
SKU:
5945005079079
Gresie Aura Marengo 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991379353
| Gama | Aura |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Ohio Gold 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991465179
| Gama | Ohio |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Valeria Oro 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991432386
| Gama | Valeria |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Grecia Port, tip piatra, 6035-0241-4001, 33×33 cm, finisaj mat, multicolor
SKU:
5945005071271
| Gama | Grecia |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Exterior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri Abitare Grey, 9537, tip ciment, 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745953718
| Gama | Abitare |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri ACACIA 8994 model lemn tip parchet 15.5×60.5 cm
SKU:
3800745899412
| Gama | Acacia |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |




























































