
Gresie si Faianta
- Nu poți să adaugi cantitatea „Piesa decorativa rectificata Essenza Leaves Waves Cream 3251, tip marmura, 30x60 cm, crem” în coș deoarece stocul este insuficient (0.01 rămase).
Faianta rectificata Sante Turquoise, model marmura, 30×90 cm, Turcoaz, finisaj lucios
SKU:
8692844918041
Faianta rectificata Sante Aqua, model marmura, 30×90 cm, Albastru marin, finisaj lucios
SKU:
8692844918003
| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Oasis Green 30x90x0.7cm, alb-verde, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917686
Faianta rectificata Oasis Lilac, model marmura, 30×90 cm, Lila, finisaj lucios
SKU:
8692844917662
Faianta rectificata Oasis Lilac Deco, model marmura, 30×90 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497192527
Faianta rectificata Oasis Damson Deco, model marmura, 30×90 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497192503
Faianta rectificata Oasis Green Decofon, model marmura, 30×90 cm, Verde, finisaj lucios
SKU:
8697497192541
Faianta Riva Deco, model marmura, 30×60 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497128090
Faianta rectificata Maxi White Deco, model marmura, 30×60 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8692844907885
Gresie rectificata Terra White, model ciment, 45×45 cm, Alb, finisaj mat
SKU:
8697497111078
Gresie Riva 1, model marmura, 40×40 cm, finisaj mat, Alb
SKU:
8697497129233
Gresie rectificata Oasis Lilac, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Alb Lilas
SKU:
8697497116035
Gresie rectificata Terra Grey, model ciment, 45×45 cm, finisaj mat, Gri
SKU:
8697497127550
Gresie portelanata Fraxinus 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Bej-Gri
SKU:
8697497126928
| Gama | FRAXINUS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Mix Bej-Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model marmura SG Mercan Lappato Beyaz, 60×120 cm, Albastru
SKU:
8681575064301
| Gama | SG MERCAN |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model ciment Dakota Beige 1 60x60x2 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
8681575009593
Gresie rectificata, model ciment SG Ark Silver 1, 60x60x2 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
8681575028167
Gresie model ciment Arizona Light Gray 33×66 cm, Gri
SKU:
8698541064524
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model piatra 6568 Castro Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656817
Gresie Nostalji Grey NOS2, model lemn, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117413
| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Treapta scara rectificata Izmir, tip ciment, 33×120 cm, culoare crem, finisaj lucios
SKU:
8435728001671
| Gama | Izmir |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Ciment |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Islandia Arce, tip lemn, 33×120 cm, culoare maro deschis, finisaj lucios
SKU:
8435728001787
| Gama | Islandia Arce |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Islandia Abedul, tip lemn, 33×120 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
8435728001763
| Gama | Islandia Abedul |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Creta Perla, tip marmura, 33×120 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8435728000247
| Gama | Creta Perla |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Marmura |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Creta Antracita, tip ciment, 33×120 cm, culoare gri inchis, finisaj mat
SKU:
8435728000230
| Gama | Creta Antracita |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Ciment |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Treapta scara rectificata Concrete Grey, tip ciment, 33×120 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8435728000384
| Gama | Concrete Grey |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Gradina, Terasa, Living, Birou |
| Design | Ciment |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Piesa decorativa, tip marmura 2227 Crono Tap Brown 20x50cm, culoare maro
SKU:
3800745222715
Piesa decorativa Trevi Chevron Brown 4950, tip marmura, 30×60 cm, culoare maro, finisaj lucios
SKU:
3800745495010
Piesa decorativa Tessile Cubik Gris, cod A029, 25×50 CM culoare Gri
SKU:
8432597551764
| Gama | Tessile |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Interior |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Tempera Print Beige 4842, tip marmura, 24.4×74.4 cm, bej
SKU:
3800745484212
| Gama | TEMPERA |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Vertus Square Black 4945, tip decor, 30×60 cm, culoare negru, finisaj lucios
SKU:
3800745494518
Piesa decorativa rectificata Trevi Geometric Grey 4963, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745496314
| Gama | Trevi |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Tempera Leaves Brown 2979, tip marmura, 48.8×74.4 cm, maro
SKU:
3800745297911
| Gama | TEMPERA |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 48.8×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Infinity Squares Grey 4177/4869, tip ciment, 20×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745417715
| Gama | Infinity Squares |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20×50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Essenza Leaves Waves Cream 3251, tip marmura, 30×60 cm, crem
SKU:
3800745325119
| Gama | ESSENZA |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Essenza Geometric Cream 3274, tip marmura, 30×60 cm, crem
SKU:
3800745327410
| Gama | ESSENZA |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Rectificata Belvedere Patchwork Anthracite 4960, tip mozaic, 30×60 cm, gri inchis
SKU:
3800745496017
| Gama | Belvedere |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Mozaic |
| MP/Cutie | 1.62 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa rectificata Altissimo Geometric White 4946, tip geometric, 30×60 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745494617
Piesa decorativa Platina, model monocolor, 2505-0121, 50 x 2.5 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
5945005080068
| Gama | PLATINA |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×2.5 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Piesa decorativa Pine Grey 6063, tip lemn, 20.4×120.4 cm, gri
SKU:
3800745606317
| Gama | Pine |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.98 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |












































