
Gresie
Gresie Stonline Light Grey 3618, 60x60x2 cm, model piatra, rectificata, gri deschis, finisaj mat
SKU:
3800745361810
| Gama | Stoneline |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata K8K0P2 Everscape 60×60 cm Fossil Grey RT 20mm
SKU:
8011373650053
Gresie rectificata KAV002 Everscape Enis Ivory 60×60 cm
SKU:
8011373668355
Travertin Noce CC Chituit si Mat 30.5 x 61 x 1.2 cm T015
SKU:
4000000564829
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30.5×61 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Travertin |
Gresie Onix Blue 60×120 cm
SKU:
8445583228786
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix Cream 60×120 cm
SKU:
8445583228762
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix Pearl 60×120 cm
SKU:
8445583228779
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix White 60×120 cm
SKU:
8445583228755
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Statuario 60×120 cm
SKU:
8435311500451
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Metalica, model ciment, 60×120 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698541063459
| Gama | Metalica |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Onice Beige 6407, model decor, 60×120 cm, bej, finisaj lucios
SKU:
3800745640755
Gresie Supreme White, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745640359
Gresie Legend Taupe, model ciment, 8587, 33,3×33,3 cm, finisaj mat, culoare maro
SKU:
3800745858716
| Gama | Legend Taupe |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Kumsal Light Multi KUM1, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8688853211517
| Gama | Kumsal |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gyros Beige 7315, tip marmura, 34×34 cm, bej
SKU:
3800745731514
Gresie Marbella Beige 7390, tip marmura, 34×34 cm, bej
SKU:
3800745739015
Gresie portelanata 6271 Debris Light Beige, 33.3×33.3 cm, culoare bej deschis, finisaj mat
SKU:
3800745627114
| Gama | Debris |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Grey, 30×60 cm, 10795210, Gri
SKU:
8698541003868
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Dakar Grey 8335, tip ciment, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745833515
| Gama | DAKAR |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Eclipse Grey 8258, tip piatra, 34×34 cm, gri
SKU:
3800745825817
Gresie Rectificata Helios 1 45×45 cm model marmura
SKU:
8697497111511
Gresie portelenata maro KEROS BRONX CUERO model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
8432597546487
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Adona Brown 6005, tip lemn, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745600513
| Gama | Adona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Aston Azul 8300, tip marmura, 33.3×33.3 cm, albastru
SKU:
3800745830019
| Gama | ASTON |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Sufragerie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.55 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 7 Mm Ohra Light 7700, tip piatra, 33.3×33.3 cm, ocru deschis
SKU:
3800745770018
| Gama | SP 7-D |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Ocru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 7Mm Grey 7703, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745770315
| Gama | SP 7-D |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Muralla Ice (GPR) 40×60 1.46mp/cut
SKU:
8435259994343
Gresie Unique Blanco 60.8*60.8 1.49mp/cut
SKU:
8429991380243
| Gama | Unique |
|---|---|
| Brand | Geotiles |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.49 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60.8×60.8 cm |
| Latime | 60.8 cm |
| Lungime | 60.8 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie mov VIOLA 5734 model monoculoare 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745573411
| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Tahiti tip relief, 8310 33,3×33,3 cm, culoare bej
SKU:
3800745831016
| Gama | Tahiti |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti |
| Design | Relief |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej YUCCA 8970 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745897012
| Gama | YUCCA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata lucioasa tip marmura Novel Beige, 33,3×33,3 cm, culoare crem, cod 9853
SKU:
3800745985313
| Gama | Novel |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Marcela 1. 60×120 cm, albastru, finisaj mat
SKU:
8681575080363
Gresie Naos White Rec 1. 60×120 2.17mp/cut
SKU:
8654430010611
Gresie portelanata Nordicwood Grey tip lemn, finisaj mat, 15×90 cm, culoare gri
SKU:
8691273075905
Gresie Atelier Brown 9465, tip lemn, 45×45 cm, maro
SKU:
3800745946512
Gresie Dolomiti Grey 9377, tip piatra, 45×45 cm, gri
SKU:
3800745937718
Gresie Izola Brown 9225, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745922516
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
















































