
Gresie
Gresie 3635 Tilia Chevron Natural 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
3800745363517
Gresie rectificata 3514 Tilia Natural 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351415
Gresie rectificata 3515 Tilia Beige 60×120 cm, model lemn, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351514
Gresie rectificata 3516 Tilia Brown 60×120 cm, model lemn, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745351613
Gresie rectificata 3517 Tilia Structure Natural 60×120 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745351712
Gresie rectificata Tilia Structure Beige 3518, 60×120 cm, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
3800745351811
Gresie rectificata Tilia Structure Brown 3519, 60×120 cm, rectificata, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745351910
Gresie rectificata 3695 Breeze White Matt 60×120 cm, model marmura, alb
SKU:
3800745369519
Gresie rectificata Fortuna Full LAP 1, model marmura, 60×120 cm, Albastru, finisaj lucios
SKU:
8697497133728
Gresie Tobaco Str tip piatra, 6060-0208 60×30 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
5945005081157
Gresie SG Venecia, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
8681575064677
Gresie rectificata Gs Camel Gold – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb-bej
SKU:
4000000577492
| Gama | Camel |
|---|---|
| Culoare | Alb-Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Oren Travertino – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare bej
SKU:
4000000577515
| Gama | Oren |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Atomic Blue – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare albalbastru
SKU:
4000000577522
| Gama | Atomic |
|---|---|
| Culoare | Alb-Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Gs Pearl Statuario – Glossy Carving 60×120 cm, model marmura, finisaj lucios, culoare alb
SKU:
4000000577546
| Gama | Pearl |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Living, Hol |
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie portelanata tip piatra Istanbul 60×120 cm, alb, finisaj mat, cod 227901
SKU:
8698541005466
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Wembley Hex Antracita 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925845812
| Gama | Wembley |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Gray Dark Line, model lemn, 60×120 cm, gri inchis
SKU:
8698541068645
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Noce Dark Line, model lemn, 60×120 cm, maro
SKU:
8698541068584
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Sagano Oak Dark Line, model lemn, 60×120 cm, maro inchis
SKU:
8698541068560
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro inchis |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Sagano Almond Dark Line 904916 60×120 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
8698541074714
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Lemn |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Grosime | 9 mm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificare | Da |
Gresie rectificata Horizon Glow White 60×120 cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273403005
| Gama | Horizon |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Horizon White 60×120 cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273396000
| Gama | Horizon |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Tacoma Grey 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri inchis
SKU:
5903313303989
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Silver 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
5903313303965
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Steel 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri inchis
SKU:
5903313304009
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Willow Brown 6207, tip lemn, 20×120 cm, culoare maro
SKU:
3800745620719
Gresie rectificata Color Bone, 60×120 cm, 92491010, model piatra, bej, finisaj mat
SKU:
8698541073540
| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Color White, 60×120 cm, 92491310, model piatra, alb, finisaj mat
SKU:
8698541073588
| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Color Bone Line, 60×120 cm, 92492011, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
8698541075711
| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata Color White Line, 60×120 cm, 92492311, model lemn, alb, finisaj mat
SKU:
8698541075773
| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie Color Blue 60×120 92492210 2.17mp/cut
SKU:
8698541073571
| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie portelanata rectificata tip marmura Etna Ivory, 60×120 cm, 600*1200ETA48PAR, Bej
SKU:
8691273334309
Gresie maro ASTURIA 9440 model lemn tip parchet 20,4×120,4 cm
SKU:
3800745944013
| Gama | ASTURIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Moonwalk Light Grey 60×120 cm, gri deschis, model ciment, finisaj lucios
SKU:
8691273390206
| Gama | Moonwalk |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Moonwalk Cream 60×120 cm, crem, model ciment, finisaj lucios
SKU:
8691273393108
| Gama | Moonwalk |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
























































