
Gresie
- Nu poți să adaugi „Gresie Onice Beige 6407, model decor, 60x120 cm, bej, finisaj lucios” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie rectificata K8K0P2 Everscape 60×60 cm Fossil Grey RT 20mm
SKU:
8011373650053
Gresie rectificata KAV002 Everscape Enis Ivory 60×60 cm
SKU:
8011373668355
Travertin Noce CC Chituit si Mat 30.5 x 61 x 1.2 cm T015
SKU:
4000000564829
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30.5×61 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Travertin |
Gresie Onix Blue 60×120 cm
SKU:
8445583228786
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix Cream 60×120 cm
SKU:
8445583228762
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix Pearl 60×120 cm
SKU:
8445583228779
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix White 60×120 cm
SKU:
8445583228755
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Statuario 60×120 cm
SKU:
8435311500451
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Metalica, model ciment, 60×120 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698541063459
| Gama | Metalica |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Carmen White, model marmura, CMN01REK, 60×120 cm, culoare alb, finisaj mat, 1,45 mp/cutie
SKU:
8691273459507
Faianta portelanata Himalaya tip marmura, 17×52 cm, culoare alb calacatta
SKU:
8435259995616
Gresie bej FOREST 7401 model lemn 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745740110
| Gama | FOREST |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Kumsal Light Multi KUM1, model piatra, 45×45 cm, finisaj mat
SKU:
8688853211517
| Gama | Kumsal |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Mix |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Umbria tip monocolor, 7333 33,3×33,3 cm, culoare negru
SKU:
3800745733310
| Gama | Umbria |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gyros Beige 7315, tip marmura, 34×34 cm, bej
SKU:
3800745731514
Gresie Marbella Beige 7390, tip marmura, 34×34 cm, bej
SKU:
3800745739015
Gresie portelanata 6271 Debris Light Beige, 33.3×33.3 cm, culoare bej deschis, finisaj mat
SKU:
3800745627114
| Gama | Debris |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Grey, 30×60 cm, 10795210, Gri
SKU:
8698541003868
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Dakar Grey 8335, tip ciment, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745833515
| Gama | DAKAR |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Eclipse Grey 8258, tip piatra, 34×34 cm, gri
SKU:
3800745825817
Gresie Ayrona Acero 33×33 cm, model ciment, finisaj mat, gri
SKU:
8432597584083
Gresie portelenata gri deschis KEROS BRONX model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
8432597546524
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelenata maro KEROS BRONX CUERO model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
8432597546487
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Adona Brown 6005, tip lemn, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745600513
| Gama | Adona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Aston Azul 8300, tip marmura, 33.3×33.3 cm, albastru
SKU:
3800745830019
| Gama | ASTON |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Sufragerie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.55 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 7 Mm Ohra Light 7700, tip piatra, 33.3×33.3 cm, ocru deschis
SKU:
3800745770018
| Gama | SP 7-D |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Ocru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Gres Sp 7Mm Grey 7703, tip piatra, 33.3×33.3 cm, gri
SKU:
3800745770315
| Gama | SP 7-D |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.66 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Muralla Ice (GPR) 40×60 1.46mp/cut
SKU:
8435259994343
Gresie mov VIOLA 5734 model monoculoare 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745573411
| Gama | VIOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata VINTAGE White 9092 model lemn 60×60 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745909210
Gresie portelanata bej YUCCA 8970 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745897012
| Gama | YUCCA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata lucioasa tip marmura Novel Beige, 33,3×33,3 cm, culoare crem, cod 9853
SKU:
3800745985313
| Gama | Novel |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Naos White Rec 1. 60×120 2.17mp/cut
SKU:
8654430010611
Gresie Atelier Brown 9465, tip lemn, 45×45 cm, maro
SKU:
3800745946512
Gresie Dolomiti Grey 9377, tip piatra, 45×45 cm, gri
SKU:
3800745937718
Gresie Izola Brown 9225, tip monocolor, 33.3×33.3 cm, maro
SKU:
3800745922516
| Gama | IZOLA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Granit Brown 8677, tip piatra, 30×60 cm, maro
SKU:
3800745867718
















































