
Gresie
Gresie SG Ark Ivory 1. Outdoor Beyaz 60x60x2cm S04BD060I0X10M0 0.73mp/cut
SKU:
8681575028112
Gresie SG Shellstone 1. Outdoor Beyaz 60x60x2cm S04BD63D1X10M0 0.73mp/cut
SKU:
8681575086754
Gresie rectificata Dakota Grey 1 D. 60x60x2 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
8681575008678
Gresie Sg Rasa Beige 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575032829
Gresie Rasa Grey Rec 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575072250
Gresie Sg Terrazzo Light 1. 60x60x2 0.73mp/cut
SKU:
8681575028266
| Gama | Terrazzo |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | QUA |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Sg Work Cemento 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575072245
Gresie rectificata Natura Wood Oak Rec R-11 1. 60x60x2 cm, model piatra, maro, finisaj mat
SKU:
8697497179269
Gresie rectificata Stark Smoke Rec (Urban Stone Pearl) 1. 60x60x2 cm, model piatra, alb, finisaj mat
SKU:
8681575040060
Gresie rectificata Benelux Grey 1. 60x60x2 cm, model piatra, gri, finisaj mat
SKU:
8681575023957
Gresie portelanata glazurata Excelsis, model marmura, alb 60×120 cm, finisaj lucios
SKU:
3800745354416
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Gresie, Placa ceramica exterior |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Exterior, Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica portelanata glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 60 x 120 x 0.85 cm |
| Grosime | 0,85 cm |
| Anti-alunecare | R10 |
| Rezistent la inghet | Da |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Da |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 2 Bucati |
| MP/Cutie | 1,44 m2 |
| Greutate | 28,99 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Gresie Santorini White model marmura, 60x120cm, culoare alba, finisaj lucios
SKU:
8698855127274
Gresie Onix Cream Mate 60×120 cm
SKU:
8445583441727
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix Pearl Mate 60×120 cm
SKU:
8445583441741
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Onix White Mate 60×120 cm
SKU:
8445583441710
| Gama | Onix |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Travertin Classic CC Chituit si Mat 30.5 x 61 x 1.2 cm T004
SKU:
4000000564836
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30.5×61 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Travertin |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Dark Grey MIX Motif Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941311
SKU:
8698541051500
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Light MIX Motif Fishbone 941310, 40×60 Cm, Gri
SKU:
8698541051487
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie neagra finisaj mat hexagonala portelanata Element Negro, M137, 23×27 cm
SKU:
8432597149985
Gresie rectificata Marquina Gold 119.7×59.7 cm, model marmura, finisaj mat, negru
SKU:
5903313315456
| Gama | Marquina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Ovation Light 119.7×59.7 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
5903313338059
| Gama | Ovation |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Leonardo Bone 2CM R11 60×60 cm, model piatra, culoare bej, finisaj mat
SKU:
4000000569183
| Gama | Leonardo |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | NG KUTAHAYA SERAMIK |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie rectificata Leonardo Grey 2CM R11 60×60 cm, model piatra, culoare gri, finisaj mat
SKU:
4000000569190
| Gama | Leonardo |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Terasa |
| Brand | NG KUTAHAYA SERAMIK |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie SG Ark Anthracite 1. 60x120x2cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575028860
Gresie SG Dakota BEIGE 1. 60x120x2cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575084729
Gresie SG Terrazzo GRIGIO 1. 60x120x2, model piatra, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575097385
Gresie rectificata Mattina Beige 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5901779379364
| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Mattina Grigio 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, maro
SKU:
5901779379401
| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Mattina Honey 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313309523
| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Neosimple Cream 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359436
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Neosimple Light 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359450
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Aura canvas, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305656
Gresie portelanata rectificata Naos Blanco, tip marmura, 75×150 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
8429178305687
Gresie portelanata rectificata Tempo Ash, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305571
Gresie portelanata rectificata Toscana Greige, tip marmura, 75×150 cm, culoare greige, finisaj mat
SKU:
8429178305717
Gresie portelanata rectificata Toscana Gris, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri inchis, finisaj mat
SKU:
8429178305724
| Gama | Toscana Gris |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Toscana Perla, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305700
Gresie rectificata K94702 Stone Mood Porphyry Beige, 60×60 cm, model piatra, culoare bej, finisaj mat
SKU:
8011373652705
Gresie rectificata Esence Ivory 119.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, bej
SKU:
5903313354684
| Gama | Essence |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Lungime | 119.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata 3620 Stoneline Anthracite 60x60x2 cm, model piatra, culoare antracit, finisaj mat
SKU:
3800745362015

























































