
Gresie
- Nu poți să adaugi „Faianta portelanata Himalaya tip marmura, 17x52 cm, culoare alb calacatta” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie portelanata alba OXFORD 9228 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745922813
| Gama | OXFORD |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej MORINGA 8981 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898118
| Gama | MORINGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie bej ASTURIA 9450 model lemn tip parchet 20,4×120,4 cm
SKU:
3800745945010
| Gama | ASTURIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro ASTURIA 9440 model lemn tip parchet 20,4×120,4 cm
SKU:
3800745944013
| Gama | ASTURIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata TAVOLATO Brown 9241 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare maro
SKU:
3800745924114
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri CANELLA Bone 8977 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745897715
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata TAVOLATO Beige 9240 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, culoare bej
SKU:
3800745924015
| Gama | TAVOLATO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa, Living, Hol |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie alba/maro BOTTEGA 9245 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745924510
| Gama | BOTTEGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Canella Grey 8978 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm, gri
SKU:
3800745897814
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie JATOBA 8985 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898514
| Gama | JATOBA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej JATOBA 8986 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898613
| Gama | JATOBA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata gri MORINGA 8983 model lemn tip parchet 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745898316
| Gama | MORINGA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Canella Cream 8976 model lemn 15,5×60,5 cm, crem
SKU:
3800745897616
| Gama | Canella |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie bej/neagra PORTORO model marmura 60×120 cm
SKU:
8698853155217
| Gama | PORTORO |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej, Negru |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata alba MARMI 9518 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745951813
Gresie portelanata bej RAPOLANO 9101 model marmura 60×60 cm
SKU:
3800745910117
Gresie portelanata maro QUARZITE 8590 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745859010
| Gama | Quartzite |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri SANTANA 9336 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745933611
Gresie portelanata bej TOLEDO 9279 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745927917
| Gama | TOLEDO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro SPARTA 9368 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936810
Gresie portelanata maro YUCATAN 8791 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745879117
Gresie portelanata maro TOLEDO 9280 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745928013
| Gama | TOLEDO |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri SPARTA 9369 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936919
Gresie gri/maro AEGEA 7341 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745734119
| Gama | Aegea |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej ULPIA 7343 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745734317
| Gama | ULPIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri LOGOS 7339 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745733914
| Gama | LOGOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie bej LOGOS 7338 model piatra 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745733815
| Gama | LOGOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Sufragerie, Gradina, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie maro MURO 8295 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745829518
Gresie portelanata maro SPARTA 9294 model piatra 15,5×60,5 cm
SKU:
3800745929416
| Gama | SPARTA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata gri YUCATAN 8790 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745879087
Gresie mov PANAMA 8298 model textil 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745829815
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mov |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Textil |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie bej PANAMA 8297 model textil 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745829716
| Gama | PANAMA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Textil |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej NAVONA 9338 model piatra 60×60 cm
SKU:
3800745933819
Gresie bej NAVONA 9361 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745936117
Gresie Traver, model piatra, 6060-0202, 60 x 30 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
5945005080525
Gresie portelanata 9933 Denver Brown, tip lemn, 30×60 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745993318
Gresie portelanata 9932 Denver Beige, tip lemn, 30×60 cm, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745993219
Gresie portelanata 9934 Denver Grey, tip lemn, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745993417

































































