
Gresie
- Nu poți să adaugi „Gresie rectificata Willow Dark Brown 6214, tip lemn, 20x120 cm, maro” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie rectificata District Grey 6151, tip ciment, 60×120 cm, culoare gri
SKU:
3800745615111
Gresie portelanata tip parchet Nordik Grey Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941302
SKU:
8698541051449
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik White Fishbone 40×60 cm, alb, cod 941301
SKU:
8698541051425
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pulpis Dark Grey Brillo (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559878265
| Gama | Pulpis |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura, hexagonala, Geohex Grey Decor Matt 20×23 cm, Gri
SKU:
8698855854064
Granit Pearl Grey Fiamat 60 x 25 x 1.8 cm G239
SKU:
4000000565000
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
Gresie portelanata rectificata Sagano Almond tip parchet, model lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
8698541054853
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Sagano Noce tip parchet, model lemn, 20×120 cm, culoare maro
SKU:
8698541054877
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Granit Pearl Grey Lustruit 60 x 25 x 1.8 cm G227
SKU:
4000000565017
Gresie portelanata rectificata Oni Blue, finisaj lucios, 60×120, culoare albastru
SKU:
8429991588069
Travertin Noce Scapitat 5 x 10 x 1.5 cm T071
SKU:
4000000564812
Gresie portelanata rectificata River Brown, 60×120 cm, lucioasa, Maro
SKU:
8698541047374
| Gama | River |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Mellow Gold tip marmura, 60×120 cm, culoare alb cu maro , finisaj lucios
SKU:
8681575036513
Gresie SG Ramo Misto, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
8681575008992
Gresie bej/neagra PORTORO model marmura 60×120 cm
SKU:
8698853155217
| Gama | PORTORO |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej, Negru |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata model marmura Parma Grey, lucioasa, 60×120 cm, interior/exterior, culoare Gri
SKU:
8698853185214
| Gama | Parma |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri BIGA model marmura 60×120 cm
SKU:
8698853142514
| Gama | BIGA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie gri deschis BIGA model marmura 60×120 cm
SKU:
8698853142415
| Gama | BIGA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Emperador Brown, 60×120 cm, EMP3, Maro
SKU:
8698853185818
| Gama | Emperador |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Azul azu1 tip marmura, finisaj lucios 60×120 cm, culoare alba
SKU:
8698853190713
Gresie Sahara Noir 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8429991492410
Gresie portelanata model marmura Asel Grey, lucioasa, 60×120 cm, interior/exterior, culoare Gri
SKU:
8698853178513
| Gama | Asel |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Rectificata Nox White Crystal 60×120 cm model marmura 55016618RN
SKU:
8697819040284
| Gama | Nox |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Rectificata Nox Black Crystal 60×120 cm model marmura 55016603RN
SKU:
8697819040277
| Gama | Nox |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Interior/Exterior |
| Brand | NG KUTAHYA SERAMIK |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Iron Glaciar 60×120 cm
SKU:
8445583214451
| Gama | Iron |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie Iron Pearl 60×120 cm
SKU:
8445583214574
| Gama | Iron |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Gresie portelanata rectificata Fuego tip marmura, 60×120 cm, culoare neagra, finisaj lucios
SKU:
8681575033017
GRESIE CARMEN BLACK RECTIFIED 600*1200 CMN93REK 1.45mp/cut
SKU:
8691273459606
Gresie rectificata Hierapolis Grey 60×120 cm, gri deschis, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273817208
| Gama | Hierapolis |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Majestic White 60×120 cm, alb, model marmura, finisaj mat
SKU:
8691273399704
| Gama | Majestic |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie rectificata Bohemia White 60×120 cm, alb, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273405405
| Gama | Bohemia |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Hierapolis Beige 60×120 cm, bej, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273817307
| Gama | Hierapolis |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Hierapolis Ivory 60×120 cm, crem, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273815808
| Gama | Hierapolis |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata, model ciment SG Ark Silver 1, 60x60x2 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
8681575028167
Gresie rectificata, model ciment Dakota Beige 1 60x60x2 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
8681575009593
Gresie SG Ark Ivory 1. Outdoor Beyaz 60x60x2cm S04BD060I0X10M0 0.73mp/cut
SKU:
8681575028112
Gresie SG Shellstone 1. Outdoor Beyaz 60x60x2cm S04BD63D1X10M0 0.73mp/cut
SKU:
8681575086754




















































