
Gresie
Gresie Alard Sky 60×120 cm, albastru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
4000000580461
| Gama | Alard |
|---|---|
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | Lavish Granito |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie portelanata decor Traver Mozaic, 6060-0203-4011, model piatra, 60×30 cm, bej, finisaj mat
SKU:
5945005081263
Gresie Arc White model ciment, 60x120cm, culoare alba, finisaj mat
SKU:
8698855950117
Gresie Beton Grey model ciment, 60x120cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8698855955682
Gresie Cortes tip lemn, 9439 20,4×120,4 cm, culoare gri
SKU:
3800745943917
| Gama | Cortes |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Traver, model piatra, 6060-0336, 60 x 30 cm, culoare multicolor, finisaj mat
SKU:
5945005082079
| Gama | TRAVER |
|---|---|
| Brand | Cesarom |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Spatii comerciale, Soclu |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.26 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
GRESIE 9936 CORTINA GREY 600*1200 1.45mp/cut
SKU:
3800745993615
Gresie Wright, model lemn, 6060-0300, 60 x 30 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
5945005080402
Gresie SG Statuario Full Lap 1. BEYAZ -KP 60*120 2.17mp/cut
SKU:
8681575025241
Gresie Statuario Mate 60×120 cm
SKU:
8445583322200
| Gama | Statuario |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor |
| Brand | Cifre Ceramica |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie portelanata tip marmura, hexagonala, Lace Cappucino Mix Decor mat 20×23 cm 0200*0232
SKU:
8698855854613
Gresie portelanata tip marmura, hexagonala, Lace Cappucino 20×23 cm 0200*0232
SKU:
8698855854583
Gresie portelanata tip marmura, hexagonala, Geohex Grey 20×23 cm, Gri
SKU:
8698855854002
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone Chestnut 40×60 cm, maro, cod 943303
SKU:
8698541050428
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Noce 40×60 cm, maro
SKU:
8698541050404
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dormitor, Hol, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata District Grey 6151, tip ciment, 60×120 cm, culoare gri
SKU:
3800745615111
Gresie District Beige 6150, tip ciment, 60×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745615012
Gresie portelanata tip parchet Nordik Grey Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941302
SKU:
8698541051449
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik White Fishbone 40×60 cm, alb, cod 941301
SKU:
8698541051425
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pulpis Dark Grey Brillo (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559878265
| Gama | Pulpis |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip marmura, hexagonala, Geohex Grey Decor Matt 20×23 cm, Gri
SKU:
8698855854064
Granit Pearl Grey Fiamat 60 x 25 x 1.8 cm G239
SKU:
4000000565000
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
Gresie portelanata rectificata Sagano Almond tip parchet, model lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
8698541054853
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Sagano Noce tip parchet, model lemn, 20×120 cm, culoare maro
SKU:
8698541054877
| Gama | Sagano |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 20×120 cm |
| Latime | 20 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Aspen Brown 9938, tip lemn, 20×120 cm, bej
SKU:
3800745993813
Gresie rectificata Aspen Grey 9939, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745993912
Granit Pearl Grey Lustruit 60 x 25 x 1.8 cm G227
SKU:
4000000565017
Gresie portelanata rectificata Oni Blue, finisaj lucios, 60×120, culoare albastru
SKU:
8429991588069
Gresie rectificata Botanic Grey 6202, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620214
Gresie rectificata Botanic Natural 6201, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620115
Gresie rectificata Willow Dark Brown 6214, tip lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
3800745621419
Gresie rectificata Willow Natural 6205, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620511
Travertin Noce Scapitat 5 x 10 x 1.5 cm T071
SKU:
4000000564812
Gresie portelanata rectificata River Brown, 60×120 cm, lucioasa, Maro
SKU:
8698541047374
| Gama | River |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Mellow Gold tip marmura, 60×120 cm, culoare alb cu maro , finisaj lucios
SKU:
8681575036513
Gresie SG Ramo Misto, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
8681575008992

























































