
Gresie
- Nu poți să adaugi „Gresie portelanata gri model tip lemn alboran Grey, 9449, 20,4x120,4 cm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie tip lemn Sierra White 9207, 15×90 cm, Alb
SKU:
3800745920710
Gresie rectificata Newport Full Lap 1, model marmura, 60×120 cm, alb
SKU:
8697497131236
Gresie Alboran Natural 6596, 20.4×120.4 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745659610
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Gresie, Placa ceramica exterior |
| Gama | Alboran |
| Utilizare | Exterior, Interior |
| Pentru | Baie, Balcon, Bucatarie, Camera de spalat rufe, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Terasa, Toaleta oaspeti |
| Material | Ceramica portelanata glazurata |
| Culoare | Natural, Crem |
| Aspect | Imitatie de lemn |
| Finisaj | Mat |
| Dimensiune | 20.4 x 120.4 x 0.85 cm |
| Grosime | 0,85 cm |
| Anti-alunecare | R9 |
| Rezistent la inghet | Da |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Da |
| Rectificata | Cant presat |
| Cantitate | 5 Bucati |
| MP/Cutie | 1,228 m2 |
| Greutate | 27,786 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Gresie Alpino Decor Grey 6055, tip piatra, 15.5×60.5 cm, culoare gri
SKU:
3800745605518
| Gama | Alpino decor |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Cortes, model lemn, 9438, 20.4×120.4 cm, culoare bej, finisaj mat, 0.99 mp/cutie
SKU:
3800745943818
| Gama | Cortes |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Fluxo, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare bej, finisaj mat
SKU:
8681575064981
Gresie SG Ark Silver, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575063809
Gresie SG Gaios, dimensiune 60×120 cm, tip marmura, culoare alb, finisaj mat
SKU:
8681575069184
Gresie SG Arme, dimensiune 60×120 cm, tip ciment, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8681575065148
Gresie SG Ark White 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575096999
Gresie SG Ark Anthracite 1. 60x120x0.7cm, model ciment, finisaj mat
SKU:
8681575063847
Gresie Santana tip piatra, 9322 30×60 cm, culoare gri
SKU:
3800745932218
Gresie tip lemn Como Brown 9801, 15×90 cm, Maro
SKU:
3800745980110
Gresie model marmura, Bellagio Gold, 60×60 cm, auriu, finsaj mat
SKU:
8429991705565
Gresie bej ASTURIA 9450 model lemn tip parchet 20,4×120,4 cm
SKU:
3800745945010
| Gama | ASTURIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.99 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 20.4×120.4 cm |
| Latime | 20.4 cm |
| Lungime | 120.4 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Braga Beige tip lemn, 15×90 cm, culoare bej
SKU:
3800745920512
Gresie Braga Grey tip Piatra, 15×90 cm, culoare Gri
SKU:
3800745920611
Gresie Braga Brown 9204, tip lemn, 15×90 cm, culoare maro
SKU:
3800745920413
Gresie rectificata Willow Beige 6206, tip lemn, 20×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745620610
Gresie portelanata Classic Carrara Gold Matt CLA21, model marmura, suprafata mata, 60×120 cm, interior/exterior, Alb
SKU:
8698853163410
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata Classic Carrara Matt CLA5, model marmura, suprafata mata, 60×120 cm, interior/exterior, Alb
SKU:
8698853146215
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie CARRARA CLASSIC CLA3 model marmura 60×120 cm, culoare alba
SKU:
8698853142217
| Gama | CLASSIC |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie London Hex Antracita 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925845829
| Gama | London |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Kenia Hex Negro 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925846048
| Gama | Kenia |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Classic Carrara Gold CLA4 model marmura 60×120 cm, finisaj lucios, culoare alba
SKU:
8698853149810
| Gama | Carrara Gold |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Dormitor, Sufragerie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Light Grey 9917, 60×120 cm, Gri
SKU:
3800745991710
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Natural 9916, 60×120 cm, Crem
SKU:
3800745991611
Gresie portelanata tip piatra Stoneline Grey 9918, 60×120 cm, Gri
SKU:
3800745991819
Gresie rectificata Stoneline Brown 9922, tip piatra, 60×120 cm, culoare maro
SKU:
3800745992212
Gresie Stoneline Beige 9921, tip piatra, 60×120 cm, culoare bej
SKU:
3800745992113
Gresie Nat Black Marble, model marmura, 60×120 cm, finisaj mat, culoare neagra
SKU:
8698541058592
| Gama | Nat Black Marble |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Spatii comerciale |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata lucioasa maro/auriu tip marmura Siena, 60×120 cm, cod SIE1
SKU:
8698853155019
| Gama | Siena |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Auriu, Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Dione Hex Beige 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925975861
| Gama | Dione |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Invisible Gray model marmura, 60×120 cm, culoare gri, finisaj lucios
SKU:
8698541060557
| Gama | Invisible |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Pattern White, model decor, 45×45 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745981216
Gresie portelanata tip marmura River Grey 60×120 cm, 606272
SKU:
8698541059315
| Gama | River |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Miracle Full Lap 1. 60×120 cm, negru, finisaj lucios
SKU:
8681575058119
Gresie rectificata Capitol Grey 60×120 cm, gri, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273367307
| Gama | Capitol |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |
Gresie rectificata Capitol Light Grey 60×120 cm, gri deschis, model ciment, finisaj mat
SKU:
8691273441908
| Gama | Capitol |
|---|---|
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Hol, Living, Dormitor |
| Brand | Ege Seramik |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Ciment |





























































