
Gresie
- Nu poți să adaugi „Gresie portelanata rectificata Tempo Cotton, tip marmura, 75x150 cm, culoare crem, finisaj mat” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Gresie Traffic Beige 6482, model piatra, 60×60 cm, bej, finisaj mat
SKU:
3800745648218
Gresie Tempera Brown tip marmura, 6081 45×45 cm, culoare maro, finisaj
SKU:
3800745608113
Gresie Supreme White, model decor, 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745640359
Gresie Pym Stylwood Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679637
| Gama | Stylwood |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Santorini White model marmura, 60x120cm, culoare alba, finisaj lucios
SKU:
8698855127274
Gresie Pym Rimini Nature 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679750
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Pym Rimini Blanco 15×90 1.09mp/cut
SKU:
8429991679736
| Gama | Rimini |
|---|---|
| Brand | Tau Ceramica |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Dormitor, Sufragerie |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 15×90 cm |
| Latime | 15 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie rectificata Willow Natural 6205, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620511
Gresie rectificata Willow Dark Brown 6214, tip lemn, 20×120 cm, maro
SKU:
3800745621419
Gresie Pulpis Dark Grey Brillo (REC) 60*120 1.45mp/cut
SKU:
8436559878265
| Gama | Pulpis |
|---|---|
| Brand | New Tiles |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Hol |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Botanic Natural 6201, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620115
Gresie rectificata Botanic Grey 6202, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620214
Gresie rectificata Botanic Decor Natural 6203, tip lemn, 20×120 cm, natural
SKU:
3800745620313
Gresie rectificata Botanic Decor Grey 6204, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745620412
Gresie rectificata Aspen Grey 9939, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745993912
Gresie rectificata Aspen Brown 9938, tip lemn, 20×120 cm, bej
SKU:
3800745993813
Gresie portelenala model dungi Efes Grey 30×60 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8698853116317
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Beige, 30×60 cm, 107951, Bej
SKU:
8689834003875
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik White Fishbone 40×60 cm, alb, cod 941301
SKU:
8698541051425
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Light MIX Motif Fishbone 941310, 40×60 Cm, Gri
SKU:
8698541051487
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Dark Grey MIX Motif Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941311
SKU:
8698541051500
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
Gresie portelanata rectificata Toscana Gris, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri inchis, finisaj mat
SKU:
8429178305724
| Gama | Toscana Gris |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Toscana Greige, tip marmura, 75×150 cm, culoare greige, finisaj mat
SKU:
8429178305717
Gresie portelanata rectificata Tempo Ash, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305571
Gresie portelanata rectificata Naos Blanco, tip marmura, 75×150 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
8429178305687
Gresie Islandia Abedul (REC) 20×120 1.21mp/cut
SKU:
8435728000742
Gresie portelanata rectificata Aura canvas, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305656
Gresie portelanata rectificata 9842 Stoneline Outdoor Grey, model piatra, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745984217
Gresie portelanata crem model tip lemn Classic Wood Almond, 943302, 40×60 cm
SKU:
8698541050398
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej CRONOS 8565 model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745856514
| Gama | CRONOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Hol, Bucatarie, Pereti, Baie, Gradina, Podele, Sufragerie, Dormitor, Terasa, Exterior, Living, Interior |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 9741 Debris Grey, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745974119
| Gama | Debris |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 8546 Granit Brown, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745854619
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6368 Trevi Brown, model marmura, 45×45 cm, culoare maro
SKU:
3800745636819
Gresie portelanata 6366 Trevi Grey, model marmura, 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745636611



























































