
Gresie
Gresie Kaya Grey, model piatra, 30×60 cm, KAY2, gri
SKU:
8698853117819
| Gama | Kaya |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6283 Denver Beige, model lemn, tip parchet, 15.5×60.5 cm, Bej
SKU:
3800745628319
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6428 Denver Shabby, model lemn, tip parchet, Chic Beige, 15×60.5 cm
SKU:
3800745642810
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6284 Denver Grey, model lemn, tip parchet, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745628418
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6577 Tavolato Grey, model lemn, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745657715
| Gama | Tavolato |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6548 Denver Fossil Brown, model lemn, tip parchet, 15.5x60x5 cm, maro
SKU:
3800745654813
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Rumeli White, model caramida, 30×60 cm, RUM1, alb
SKU:
8698853176816
| Gama | Rumeli |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Caramida |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Kilyos Brown KIL1, 45×45 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698853183616
| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Teadora White SL12, model ciment, 60×60 cm, alb, finisaj mat
SKU:
8697497131762
Gresie Catalpa C2D07, model lemn, 50×50 cm, finisaj mat
SKU:
8697497126881
Granit Pearl Grey Fiamat 60 x 25 x 1.8 cm G239
SKU:
4000000565000
Granit Pearl Grey Lustruit 60 x 25 x 1.8 cm G227
SKU:
4000000565017
Travertin Noce CC Chituit si Mat 30.5 x 61 x 1.2 cm T015
SKU:
4000000564829
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30.5×61 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Travertin |
Travertin Noce Scapitat 5 x 10 x 1.5 cm T071
SKU:
4000000564812
Travertin Classic CC Chituit si Mat 30.5 x 61 x 1.2 cm T004
SKU:
4000000564836
| Gama | Travertin |
|---|---|
| Brand | MESTA |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30.5×61 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Lungime | 61 cm |
| Tip produs | Travertin |
Gresie rectificata Marble Venato White 6529, model marmura, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745652918
Gresie rectificata Marble Verde Green 6532, model marmura, 60×60 cm, verde
SKU:
3800745653212
Gresie rectificata Marble Viola Bordo 6533, model marmura, 60×60 cm, rosu
SKU:
3800745653311
Gresie rectificata Cemento Perla White 6534, model ciment, 60×60 cm, alb
SKU:
3800745653410
Gresie rectificata Cemento Salvia Green 6537, model ciment, 60×60 cm, verde
SKU:
3800745653717
Gresie portelanata decor Traver Mozaic, 6060-0203-4011, model piatra, 60×30 cm, bej, finisaj mat
SKU:
5945005081263
Gresie Natura Maple NAT2, model lemn, 30×60 cm, bej, finisaj mat, antialunecare
SKU:
8698853176212
| Gama | NATURA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Classic Carrara Gold SP CLA20, model marmura, 30×60 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853175819
| Gama | CARRARA |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb-Gold |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Levante Cream, model ciment, 60×60 cm, LEV4, Crem, finisaj lucios
SKU:
8698853205714
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Pulpis Antracit, model marmura, 60×60 cm, PUL3, Antracit, finisaj lucios
SKU:
8698853187515
| Gama | PULPIS |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Levante Beige, model ciment, 60×60 cm, LEV3, Bej, finisaj lucios
SKU:
8698853205813
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Helena Matt White 60×60 cm, 59660111, alb, finisaj mat
SKU:
8698541067266
| Gama | HELENA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie New Travertin, model ciment, 33×66 cm, 28260411, Gri antracit, finisaj mat
SKU:
8698541069338
| Gama | NEW TRAVERTINE |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri antracit |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atelier Pearl, model lemn, 15×60 cm, Alb, Bej, finisaj mat
SKU:
8697497016366
Gresie rectificata Terra White, model ciment, 45×45 cm, Alb, finisaj mat
SKU:
8697497111078
Gresie Riva 1, model marmura, 40×40 cm, finisaj mat, Alb
SKU:
8697497129233
Gresie rectificata Oasis Lilac, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Alb Lilas
SKU:
8697497116035
Gresie rectificata Terra Grey, model ciment, 45×45 cm, finisaj mat, Gri
SKU:
8697497127550
Gresie portelanata Fraxinus 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Bej-Gri
SKU:
8697497126928
| Gama | FRAXINUS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Mix Bej-Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model marmura SG Mercan Lappato Beyaz, 60×120 cm, Albastru
SKU:
8681575064301
| Gama | SG MERCAN |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model ciment Dakota Beige 1 60x60x2 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
8681575009593
Gresie rectificata, model ciment SG Ark Silver 1, 60x60x2 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
8681575028167
Gresie model ciment Arizona Light Gray 33×66 cm, Gri
SKU:
8698541064524
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model piatra 6568 Castro Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656817
Gresie Nostalji Grey NOS2, model lemn, 30×60 cm, finisaj mat
SKU:
8698853117413
| Gama | Nostalji |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |












































