
Faianta
- Nu poți să adaugi cantitatea „Faianta Lilly tip monocolor, 4851 25x50 cm, culoare crem” în coș deoarece stocul este insuficient (0.065 rămase).
Faianta cu aspect de ciment 4710 Corona Light Grey, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745471014
| Gama | Corona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta cu aspect de ciment Corona Square Light Grey 4712, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745471212
| Gama | Corona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta cu aspect de ciment Corona Stripes Light Grey 4714, 25,5×75,5 cm, Gri
SKU:
3800745471410
| Gama | Corona |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Delphi Waves White tip marmura, 25×50 cm, culoare alb
SKU:
3800745485714
Faianta Delphi Wood tip lemn, 4859 25×50 cm, culoare maro
SKU:
3800745485912
Faianta Diana Beige, model mozaic, DIA02, 30×60 cm, culoare multicolor, finisaj mat, 1,09 mp/cutie
SKU:
8691273664703
| Gama | Diana |
|---|---|
| Brand | Ege Tile |
| Culoare | Multicolor |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Mozaic |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri REALITY GRIS model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597514424
Faianta gri / maro interior / exterior Adobe Marengo, model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513557
Faianta gri ABITARE 5967 model Ciment 25×40 cm
SKU:
3800745596717
Faianta gri ABITARE 5968 model Ciment 25×40 cm
SKU:
3800745596816
Faianta CAPRI Grey 5948 model Piatra 25×40 cm, gri
SKU:
3800745594812
Faianta CAPRI Light Grey 5949 model Piatra 25×40 cm, gri
SKU:
3800745594911
Faianta gri Cartago Gris model marmorat 25×75 cm
SKU:
8432597562685
Faianta gri CHIC 5795 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579512
Faianta gri deschis BRONX GRIS model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597546364
| Gama | BRONX |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Ciment |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri inchis KEROS July Marengo, model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518675
| Gama | July |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×40 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri interior / exterior Piedra Gris model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597557766
Faianta gri model tip lemn Aquarelle Light Grey, 5963, 25×50 cm
SKU:
3800745596311
Faianta gri model tip marmura Silver Lines Grey, 4731, 25,5×75,5 cm
SKU:
3800745473117
| Gama | Silver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Dimensiune | 25.5×75.5 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Lungime | 75.5 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri MYSTIC 2850 model Ciment 20×50 cm
SKU:
3800745285017
Faianta gri PALAZZO 4618 model Piatra 30×60 cm
SKU:
3800745461817
Faianta gri PALAZZO 4619 model Piatra 30×60 cm
SKU:
3800745461916
Faianta Pastel Light Grey 5843, model lemn, culoare gri deschis 25×40 cm
SKU:
3800745584318
Faianta gri PASTEL 5845 model Lemn 25×40 cm
SKU:
3800745584516
Faianta gri PERLATO 4625 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462517
Faianta gri TESSILE GRIS model modern 25×50 cm
SKU:
8432597545688
| Gama | TESSILE |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Textil |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Lilly tip monocolor, 4850 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745485011
Faianta Lilly tip monocolor, 4851 25×50 cm, culoare crem
SKU:
3800745485110
Faianta Lilly tip monocolor, 4852 25×50 cm, culoare galben
SKU:
3800745485219
Faianta lucioasa tip marmura Elada White 20X50 cm, cod 4668
SKU:
3800745466812
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Beige, 25X40 cm, crem, cod 4678
SKU:
3800745467819
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Brown, 25X40 cm, crem, cod 4679
SKU:
3800745467918
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Grey, 25X40 cm, gri inchis, cod 4677
SKU:
3800745467710
Faianta lucioasa tip marmura Jasper Light Grey, 25X40 cm, gri deschis, cod 4676
SKU:
3800745467611
Faianta maro REALITY CUERO model marmorat 25×50 cm
SKU:
8432597514400
| Gama | REALITY |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Maro inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Monocolor |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta maro BRONX ACERO model piatra 25×50 cm
SKU:
8432597546241
Faianta maro CHIC 5794 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579413
Faianta maro ELISA 7045 model marmorata 25×40 cm
SKU:
3800745704518
Faianta maro GALICIA 5954 model Piatra 25×40 cm
SKU:
3800745595413
Faianta maro GALICIA 5955 model Piatra 25×40 cm
SKU:
3800745595512



























































