
Faianta
Faianta rectificata Paris Black 30x90x0.7cm, negru, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921973
Faianta rectificata Paris White Decofon 30×90 cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844922000
Faianta rectificata Paris White 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844921966
Faianta rectificata Sante Smoke 30x90x0.7cm, gri, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917983
Faianta rectificata Star Line 30x90x0.7cm, alb, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844915439
Faianta maro Artesa Natura, model piatra 34×50 cm
SKU:
8429991046828
Faianta Aragon Beige 450x150x9mm
SKU:
5903263448860
Faianta Aragon Brick 450x150x9mm
SKU:
5903263448822
Faianta Aragon Natura 450x150x9mm
SKU:
5903263448815
Gresie Auric Graphite RECT. 1197x597x8mm
SKU:
5903313337199
| Gama | Auric |
|---|---|
| Culoare | Gri inchis |
| Brand | Cerrad |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Calmness Black RECT. 1197x597x8mm
SKU:
5903313356381
Gresie rectificata Calmness White 1197x597x8mm
SKU:
5903313356428
Faianta Country Cherry Shaded 245x65x6.5mm
SKU:
5903263449805
Faianta Country Cherry Shaded Rustical 245x65x6.5mm
SKU:
5903263449782
Gresie Mossa Beige 600x110x8mm
SKU:
5903313360968
Gresie Mossa Brown 600x110x8mm
SKU:
5903313361002
Gresie Mossa Honey 600x110x8mm
SKU:
5903313360982
Gresie rectificata Ovation Beige 1197x597x8mm
SKU:
5903313337991
Gresie rectificata Tacoma White 1197x597x8mm
SKU:
5903313304641
Gresie California Graphite 30x60x0.72 cm 62360110
SKU:
8698541062384
| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Ice 30x60x0.72 cm 62360510
SKU:
8698541064654
| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie California Rock 30x60x0.72 cm 62360210
SKU:
8698541062407
| Gama | California |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie City Ice White 60x60x0.85 cm 76660210
SKU:
8698541069529
| Gama | City |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Nu |
| Finisaj | Mat |
Gresie Massive Wood Touch Almond 60×120 cm 48610110
SKU:
8698541078040
| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Gray 60×120 cm 71630010
SKU:
8698541038075
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Light Gray 60×120 cm 71630110
SKU:
8698541038082
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie 6224 Nature Green tip ciment, 45 x 45 cm, culoare verde
SKU:
3800745622416
Faianta 4873 Nature Natural tip ciment, 30 x 60 cm, culoare gri
SKU:
3800745487312
Faianta 4874 Nature Green tip ciment, 30 x 60 cm, culoare verde
SKU:
3800745487411
Faianta 4876 Tessuto Taupe tip textil, 30 x 60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745487619
Faianta 4877 Tessuto Lila tip textil, 30 x 60 cm, culoare mov
SKU:
3800745487718
Faianta RV Abidos Blanco 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836292
Faianta RV Abidos Gris 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836308
Faianta RV Abidos Noche 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836315
Faianta Adobe tip caramida, 23×46 cm, finisaj mat, culoare bej
SKU:
8432597513571
Faianta Adobe Gris, tip piatra, 23×46 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8432597513533
Faianta alb CHIC 5793 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745579314
Faianta alb IZOLA 5894 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745322118
Faianta alb model tip piatra Celine White, 4695, 30×60 cm
SKU:
3800745469516
Faianta alba DELPHI WHITE 4856-4928, tip marmura, finisaj lucios, 25x50cm
SKU:
3800745485615

















































