
Gresie si Faianta
- Nu poți să adaugi „Faianta Corona Stripes Grey 4713, tip ciment, 25.5x75.5 cm, gri” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Chit de rosturi Sika Ceram Clean Grout 655 dark brown 2kg pentru placi ceramice
SKU:
7612895778990
| Tip produs | Mortar |
|---|---|
| Model | Mortar de ciment, Mortar de rosturi |
| Utilizare | Chituire, Completare |
| Pentru | Ceramica, Ceramica portelanata in masa, Piatra naturala |
| Culoare | Maro |
| Cantitate | 2 kg |
| Alte caracteristici | Cu intarire rapida, Permeabil la apa, Poate fi corectat, Protectie imbunatatita impotriva anumitor microorganisme/mucegaiuri, Rezistent la abraziune, Stabil, Stabil la intemperii, Suprafata fina |
| Latime rost | 8 mm |
| Circulabil dupa aprox. | 24 h |
Gresie Alboran Natural 6596, 20.4×120.4 cm, model lemn, maro, finisaj mat
SKU:
3800745659610
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Gresie, Placa ceramica exterior |
| Gama | Alboran |
| Utilizare | Exterior, Interior |
| Pentru | Baie, Balcon, Bucatarie, Camera de spalat rufe, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Terasa, Toaleta oaspeti |
| Material | Ceramica portelanata glazurata |
| Culoare | Natural, Crem |
| Aspect | Imitatie de lemn |
| Finisaj | Mat |
| Dimensiune | 20.4 x 120.4 x 0.85 cm |
| Grosime | 0,85 cm |
| Anti-alunecare | R9 |
| Rezistent la inghet | Da |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Da |
| Rectificata | Cant presat |
| Cantitate | 5 Bucati |
| MP/Cutie | 1,228 m2 |
| Greutate | 27,786 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Gresie Lustro Dark Atlan – Dark High 60×120 cm, model marmura
SKU:
4000000584964
| Gama | Lustro |
|---|---|
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata glazurata Excelsis, model marmura, alb 60×120 cm, finisaj lucios
SKU:
3800745354416
| Tip produs | Gresie si faianta |
|---|---|
| Model | Gresie, Placa ceramica exterior |
| Gama | EXCELSIS |
| Utilizare | Exterior, Interior |
| Pentru | Baie, Camera de spalat rufe, Casa scarii, Coridor / hol, Spatiu comercial, Sufragerie, Toaleta oaspeti, Bucatarie |
| Material | Ceramica portelanata glazurata |
| Culoare | Alb |
| Aspect | Aspect de marmura, Aspect de piatra |
| Finisaj | Lucios |
| Dimensiune | 60 x 120 x 0.85 cm |
| Grosime | 0,85 cm |
| Anti-alunecare | R10 |
| Rezistent la inghet | Da |
| Potrivit pentru incalzire prin pardoseala | Da |
| Rectificata | Rectificat |
| Cantitate | 2 Bucati |
| MP/Cutie | 1,44 m2 |
| Greutate | 28,99 kg |
| Tara de origine | Bulgaria |
Gresie rectificata Esence Ivory 119.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, bej
SKU:
5903313354684
| Gama | Essence |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Lungime | 119.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Marquina Gold 119.7×59.7 cm, model marmura, finisaj mat, negru
SKU:
5903313315456
| Gama | Marquina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Mattina Beige 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5901779379364
| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Mattina Grigio 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, maro
SKU:
5901779379401
| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Mattina Honey 120.2×19.3 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313309523
| Gama | Mattina |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.17 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 120.2×19.3 cm |
| Latime | 19.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Neosimple Cream 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359436
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Neosimple Light 119.7×59.7 cm, model lemn, finisaj mat, bej
SKU:
5903313359450
| Gama | Neosimple |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Ovation Light 119.7×59.7 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
5903313338059
| Gama | Ovation |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 119.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Grey 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri inchis
SKU:
5903313303989
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Silver 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri
SKU:
5903313303965
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Tacoma Steel 59.7×59.7 cm, model piatra, finisaj mat, gri inchis
SKU:
5903313304009
| Gama | Tacoma |
|---|---|
| Brand | Cerrad |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Terasa, Balcon |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.44 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 59.7×59.7 cm |
| Latime | 59.7 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Rosata Black – Dark High Glossy 60×120 cm, model marmura
SKU:
4000000584957
| Gama | Rosata |
|---|---|
| Brand | ASIAN GRANITO |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta Aquarelle Grey 3231, tip lemn, 25×50 cm, gri
SKU:
3800745323115
Faianta Belvedere Anthracite 4956, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis, finisaj lucios
SKU:
3800745495614
| Gama | Belvedere |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Celine Beige 4696, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745469615
Faianta Delice Blue 4964, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru, finisaj lucios
SKU:
3800745496413
Faianta Delice Light Blue 4965, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745496512
Faianta Delice Light Blue 4966, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745496611
Faianta Gioia Lines White 4993, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499315
| Gama | Gioia Lines White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Goldie White, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499117
| Gama | Goldie White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta gri July Gris, model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518644
Faianta gri Perlato 4624 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462418
Faianta Infinity Structure Grey 4176-4871, tip ciment, 20×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745417616
Faianta Kalina Beige, model ciment, 25×50 cm, bej, finisaj mat
SKU:
8432597575487
Faianta Kalina Gris, model ciment, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575517
Faianta Kalina Olas Beige, model valuri 3d, 25×50 cm, bej, finisaj mat
SKU:
8432597575548
Faianta Kalina Olas Gris, model valuri 3d, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575579
Faianta Lilly tip decor, 4849 25×50 cm, culoare bej
SKU:
3800745334715
Faianta Metro White model marmura 10×20 cm, finisaj lucios, culoare alba
SKU:
8698541025907
| Gama | Metro |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 0.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×20 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Mirage 2060-0131, model marmura, 60×30 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
5945005085964
Faianta mov IZOLA 5896 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589610
Faianta rectificata 4941 Vertus Black 30×60 cm, model marmura, culoare neagra
SKU:
3800745494112
Faianta rectificata 4943 Altissimo White, model marmura, 30×60 cm, culoare alba, finisaj lucios
SKU:
3800745494310
Faianta rectificata Altissimo Leaves White 4944, tip marmura, 30×60 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745494419
Faianta rectificata Concepto, model monocolor, 1260-0076, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
5945005083564
Faianta rectificata Firenze Beige 4957, tip marmura, 30×60 cm, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
3800745495713





























































