
Prize
050331/050191 – HELIUM- PRIZA MOBILA ALBA/ include taxa verde 0.07 lei fara tva
SKU:
4000000274001
18,50 lei| Brand | Legrand |
|---|
GW20203 – PRIZA STANDARD ITALIAN 10/16A,MODULARA ,1M,ALB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
8011564487741
12,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Model | GW20203 |
| Material | plastic |
| Culoare | alb |
| Montaj | incastrat |
| Utilizare | interior |
GW20265 – PRIZA SCHUKO 16A,MODULARA,2M,ALB include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
8011564352070
13,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 250 V |
GW21265 – PRIZA SHUKO 16A MODULARA 2M,NEGRU include taxa verde 0.07 lei fara TVA
SKU:
4000000496649
22,00 lei| Brand | Gewiss |
|---|---|
| Gama | System negru |
| Montaj | ingropat |
| Culoare | negru |
INTRERUPATOR DUBLU PT GRI OCTANS 104-020001-102 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453000936
13,00 lei| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Culoare | albgri |
| Material | plastic |
| Latime | 68.5mm |
MF0012-04839 PRIZA MODULARA 2 PIN ALB2002 include taxa verde 0.05 lei fara TVA
SKU:
6421806123252
6,80 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tip produs | Prize modulare |
MF0012-04842 PRIZA MODULARA SHUKO ALB2001 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
6421806123276
9,40 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tensiune | 230V |
| Tip produs | Prize schuko |
MF0012-04845 PRIZA MODULARA TV ALB2003 include taxa verde 0.05 lei fara TVA
SKU:
6421806123290
7,80 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Culoare | alb |
| Tip produs | Prize TV |
MF0012-86050 PRIZA SHUKO P.SINA DIN
SKU:
6421806121760
15,50 lei| Inaltime | 77 mm |
|---|---|
| Tip produs | Priza |
| Adancime | 63 mm |
| Latime | 45 mm |
| Model | Schuko |
| Tensiune | 230 V |
| Frecventa(Hz) | 50 Hz |
| Culoare | Alb |
| Brand | Comtech |
PRIZA SIMPLA PT CU CP+CAPAC ALB+RAMA GRI OCTANS 104-020007-118
SKU:
8680453001414
12,00 lei| Brand | Lohuis |
|---|---|
| Montaj | aparent |
| Culoare | gri |
| Material | policarbonat |
| Latime | 68.5mm |
PRIZA SIMPLA ST CU CP CU RAMA SUBTIRE ALBA LARISSA 103-191921-117 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453133733
13,00 lei| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | ingropat |
| Culoare | alb |
| Material | policarbonat |
| Latime | 90mm |
PRIZA SIMPLA ST CU CP+PROTECTIE COPII+RAMA SUBTIRE ALBA LARISSA 103-191921-119 include taxa verde 0.06 lei fara TVA
SKU:
8680453133795
14,50 lei| Brand | Mono Electric |
|---|---|
| Montaj | ingropat |
| Culoare | alb |
| Material | policarbonat |
| Latime | 90mm |



























