
Electrice
NV/HL-BEC LED A60 12W E27 6400K EL0056771/EL0047247/EL0080998 include taxa verde 0.40 lei fara tva
SKU:
5949027116187
Plafoniera Big Ufo Zagrep, culoare Nuc, cod 400.031.104, 377 mm
SKU:
8699490902899
Plafoniera exterior Aqua Opal, IP65 ,1X E27 cu bec LED inclus, cod 400.010.105, Alb
SKU:
8699490904084
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.010.105 |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera exterior Aqua Opal, IP65, 1X E27 cu bec LED inclus, cod 400.010.105, Alb / Negru
SKU:
8699490904091
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.011.105 |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera exterior Aqua Opaque, 60 W, E27, Alb
SKU:
8699490905265
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W |
| Cod produs | 400.000.113 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plafoniera Interior LED Erste Glacier 1680lm 4000K EL0060115 Culoare Alb
SKU:
5949027122683
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alba |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Erste Radiance 24W 1680lm 4000k EL0060120 Culoare Maro si Alb Transparent
SKU:
5949027122805
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb, Transparent |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Tiles 1680lm 4000k EL0060119 Culoare Alb
SKU:
5949027122768
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera Interior LED Tiles 2500lm 4000K EL0060134, alb 485mm
SKU:
5949027122782
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W |
| Material | Metal, Plastic |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K |
Plafoniera LED 65W 3 in 1 cu Telecomanda 76011 VT-8473 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656597
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 65 W |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8401
SKU:
3800157656542
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8401 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 20W-40W VT-8405
SKU:
3800157656566
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 40 W, 20 W |
| Cod produs | VT-8405 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8555
SKU:
3800157656504
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8555 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED cu telecomanda 30W-60W VT-8557
SKU:
3800157656511
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8557 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera led cu telecomanda 30W/60W/30W 14911 VT-8556 include taxa verde 0.75 lei fara tva
SKU:
3800157656528
| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 60 W, 30 W |
| Cod produs | VT-8556 |
| Material | Metal, Plastic |
Plafoniera LED EL 1981, 4000K, 36w negru
SKU:
3800159028156
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Negru |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 20 W, 40 W |
| Material | Metal, PVC |
| Dulie | LED |
| Temperatura | 4000K, Lumina neutra |
Plafoniera LED Epsilon 15, 15W, 6400K, 185-265W, cod 027-004-0015, culoare Alb
SKU:
8680985551647
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 027-004-0015 |
| Temperatura | 6400 K |
Plafoniera LED Epsilon 24, 6400K, 185-265V, cod 027-004-0024, culoare Alb
SKU:
8680985551654
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 24 W |
| Cod produs | 027-004-0024 |
| Temperatura | 6400 K |
Plafoniera Ufo Ercyies 15, 15W, 230 x 82 mm, cod 400.004.101 culoare Alb
SKU:
8699490904220
| Brand | oem |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Plafoniera |
| Putere | 15 W |
| Cod produs | 400.004.101 |
| Material | Plastic |
| Dulie | E27 |
Plita incorporabila LDK Cordoba WOK JZ4BEIJE60, Gaz, 4 arzatoare, WOK, Aprindere electrica, Gratare fonta, Siguranta, 60 cm, Bej
SKU:
5949067907189
Plita incorporabila pe gaz Hausberg HB-575RST, 4 arzatoare, 60 cm, negru
SKU:
6423808056903
PRAJITOR PAINE SAMUS TOASTY 850W 7 TREPTE RUMENIRE
SKU:
6425053014912
PRELUNGITOR 3P CU INTRERUPATOR VERDE 3M 3G1.5 ESE1.5G3-3-SW-G include taxa verde 0.80 lei fara TVA
SKU:
5999143203902
Proiector ambiental pentru gradina, Antal Crom 2xGU10, 35W IP44 EL0033130
SKU:
5949027077198
| Brand | EL-BI |
|---|---|
| Culoare | Argintiu |
| Tip produs | Proiector |
| Putere | 35 W |
| Material | Otel inoxidabil |














































