
Electrice
Kit LED plafoniera 6500K, 22.5cm NOVELITE
SKU:
5949027083854
28,50 lei| Brand | novelite |
|---|---|
| Tip produs | Kit plafoniera |
| Greutate | 0.159 kg |
| Putere | 18W |
| Cod produs | EL0036443 |
| Temperatura | Lumina rece |
Kit LED plafoniera 6500K NOVELITE
SKU:
5949027083878
33,50 lei| Brand | novelite |
|---|---|
| Tip produs | Kit plafoniera |
| Greutate | 0.208 kg |
| Putere | 24W |
| Cod produs | EL0036446 |
| Temperatura | Lumina rece |
Lampa birou clasic rosu 60W 1xE27 ERSTE EL0024870
SKU:
5949027053048
40,00 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.57 kg |
| Dimensiune | 143×330 mm |
| Putere | 60W |
| Cod produs | EL0024870 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lampa birou verde Klara 40W 1xE27 ERSTE EL0033134
SKU:
5949027075118
59,50 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.43 kg |
| Dimensiune | 185×310 mm |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | EL0033134 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lampa de veghe alba cu LED 4×0.1W TG-3111.014015 TOTAL GREEN EL0023997
SKU:
5949027045012
9,90 lei| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Greutate | 0.03 kg |
| Dimensiune | 50×50 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0023997 |
| Material | ABS+PS |
Lampa solara LED Starfire crom ERSTE EL0042382
SKU:
5949027103941
5,10 lei| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lampa solara |
| Greutate | 0.06 kg |
| Dimensiune | 235×96 mm |
| Cod produs | EL0042382 |
| Material | Otel inoxidabil+plastic |



























