
Electrice
Fisa cu inel de extragere alb HELIUM Legrand 050162
SKU:
3245060501624
Fisa cu inel de extragere negru HELIUM Legrand 050163
SKU:
3245060501631
Fisa iesire dreapta Schucko HELIUM Legrand 050315
SKU:
4000000273936
Fisa orientare cablu, neagra HELIUM Legrand 050173
SKU:
3245060501730
Intrerupator automat 1P+N 4.5kA C 1 modul GEWISS
SKU:
8011564056480
Intrerupator automat 1P+N 4.5kA C 1 modul GEWISS
SKU:
8011564056459
Intrerupator automat 1P+N 4.5kA C 1 modul GEWISS
SKU:
8011564056442
Intrerupator automat 1P+N 4.5kA C 1 modul GEWISS
SKU:
8011564056466
Intrerupator automat 1P+N 4.5kA C 1 modul GEWISS
SKU:
8011564056497
Intrerupator cu led S.T. ZIRVE EL-BI EL0000040
SKU:
8697707867382
Intrerupator S.T. ZIRVE EL-BI EL0000039
SKU:
8697707867375
Kit LED plafoniera 6500K, 22.5cm NOVELITE
SKU:
5949027083854
Kit LED plafoniera 6500K NOVELITE
SKU:
5949027083878
Lampa birou clasic rosu 60W 1xE27 ERSTE EL0024870
SKU:
5949027053048
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.57 kg |
| Dimensiune | 143×330 mm |
| Putere | 60W |
| Cod produs | EL0024870 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lampa birou verde Klara 40W 1xE27 ERSTE EL0033134
SKU:
5949027075118
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Lampa birou |
| Greutate | 0.43 kg |
| Dimensiune | 185×310 mm |
| Putere | 40 W |
| Cod produs | EL0033134 |
| Material | Metal |
| Dulie | E27 |
Lampa de veghe alba cu LED 4×0.1W TG-3111.014015 TOTAL GREEN EL0023997
SKU:
5949027045012
| Brand | TOTAL GREEN |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lampa de veghe |
| Greutate | 0.03 kg |
| Dimensiune | 50×50 mm |
| Putere | 0.1W |
| Cod produs | EL0023997 |
| Material | ABS+PS |
Lampa solara LED Starfire crom ERSTE EL0042382
SKU:
5949027103941
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lampa solara |
| Greutate | 0.06 kg |
| Dimensiune | 235×96 mm |
| Cod produs | EL0042382 |
| Material | Otel inoxidabil+plastic |
Mufa F RG6 TG-7301.5120 TOTAL GREEN EL0039729
SKU:
5949027096151



























