Catalog online
Vata minerala KNAUF CLASSIC ALU 040 50×1200 mm
SKU:
5012061920420
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 10000x1200x100mm |
Vata minerala KNAUF CLASSIC ALU 100×1200 mm
SKU:
5012061920376
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 10000x1200x100 mm |
Vata minerala KNAUF NB FIT PLUS L 100x600x1000 mm
SKU:
8600294027121
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 1000x600x100 mm |
Ventilator 100D Diametru 100MM Vents
SKU:
4823016205148
Ventilator 100LD Diametru 100MM cu jaluzele automate si panou frontal Vents
SKU:
4824032109182
Ventilator 100LD Diametru 100MM Vents
SKU:
4823016232816
Ventilator 125D Diametru 125MM Vents
SKU:
4823016205230
Ventilator 125LDA Diametru 125MM Aluminiu Vents
SKU:
4823016252449
Ventilator axial de perete Fan 15cm, Alb
SKU:
8699490905104
Ventilator cu picior, 40cm, 45W, SF43BK/EPSF-45W
SKU:
5999084960445
Ventilator racitor si umidificator portabil HAUSBERG HB-5955AB, 4L, alb, telecomanda
SKU:
6423808064458
Vopsea anticoroziva Oskar Direct pe rugina gri antracit RAL 7016 lucios 2.5L
SKU:
5946062025795
| Brand | Oskar |
|---|---|
| Utilizare | antirugina |
| Culoare | gri |
| Cantitate | 2.5l |
| Aplicabilitate | casnicindustrial |
| Pentru | exteriorinterior |
| Temperatura de lucru (grade C) | 5-30°C |
| Timp dupa care se aplica strat 2 | 12h |
| Timp de uscare | 12h |
| Numar de straturi recomandate | 1-2 |
| Densitate | 1.4g/cm³ |
| Diluabil | 5% |
| Consum | 100ml/mp/strat |
| Mod de aplicare | pensularolapulverizare |
| Temperatura de depozitare | 5-30°C |
| Ambalare | cutie metal |
Vopsea lavabila alba pentru interior Innenweiss 2,5L
SKU:
6420319171019
| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 2.5 L |
Vopsea lavabila alba pentru interior Innenweiss 8,5L
SKU:
6420319174010
| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 8.5L |
Vopsea lavabila Innenweiss exterior, alb, 15L
SKU:
6420319166015
| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 15L |
| Culoare | Alb |
Vopsea lavabila Innenweiss exterior, alb, 5L
SKU:
5948596013293
| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 15L |
| Culoare | Alb |
Vopsea magic efect Dune blue diamond 14 0.9L
SKU:
789554779746
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune chrystal lagoon 13 0.9L
SKU:
789554779739
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune color 17 0.9L
SKU:
789554779777
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Mov |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |
Vopsea magic efect Dune ivory 11 0.9L
SKU:
789554779715
| Brand | Expert Extreme |
|---|---|
| Culoare | Crem |
| Tip produs | Vopsea |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 0.9 L |
| Tip vopsea | Pe baza de apa |


































