Catalog online
Faianta Carina Mix Brilliant, model mozaic, CRN00, 30×60 cm, culoare gri, finisaj lucios, 1,09 mp/cutie
SKU:
8691273221609
Piesa decorativa Lilly Print tip decor, 4855 25×50 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745485516
| Gama | Lilly Print |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Pereti |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 1.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 25×50 cm |
| Latime | 25 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Gresie Malinas Hex Gris 22.5*25.9 H PV Z 0.88mp/cut
SKU:
8424925841210
| Gama | Malinas |
|---|---|
| Brand | Cerlat |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 0.88 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 22.5×25.9 cm |
| Latime | 22.5 cm |
| Lungime | 25.9 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atlas Hexa Beige (GPR) 25,8*29 1.01mp/cut
SKU:
8435259995074
| Gama | Atlas |
|---|---|
| Brand | Bestile |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 25.8×29 cm |
| Latime | 25.8 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Tip produs | Gresie |
Treapta pentru scari gresie Istanbul White, 30×120 cm, Alb
SKU:
4000000537403
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Faianta alb IZOLA 5894 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745322118
Lavoar Family 60 cm R01-006 Cersanit
SKU:
6423078001290
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Lavoar |
| Brand | Cersanit |
CERESIT THERMO UNIVERSAL 25KG Adeziv int/ext eps
SKU:
5946043000773
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45387 |
| Greutate | 25 |
Gresie Marvy Mat Rec 1. 60×60 1.81mp/cut
SKU:
8684430016309
Gresie rectificata Sante White, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Alb
SKU:
8697497113539
Piesa decorativa Goldie Mix White 4994, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745499414
| Gama | Goldie Mix White |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Utilizare | Rezidential |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Tip produs | Piesa decorativa |
Faianta rectificata 4941 Vertus Black 30×60 cm, model marmura, culoare neagra
SKU:
3800745494112
Gresie 6422 Gres SP 7mm Beige, model piatra, 33,3×33,3 cm, culaore bej
SKU:
3800745642216
| Gama | GRES |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Podele |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Element imbinare 537 stejar boieresc Smart flex
SKU:
5905952044933
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar boieresc |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Smart flex |
| Model | 537 |
Gresie maro MURO 8295 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745829518
Gresie portelanata 9933 Denver Brown, tip lemn, 30×60 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745993318
Perie cupa sarma inox cu ax GRAPHITE
SKU:
5902062575999
CERESIT CT126 20KG Glet pe baza de ipsos interior
SKU:
5946043000148
| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 1 |
| Greutate | 20 |
CERESIT TS 51/61 SPUMA PU MONTAJ IARNA 750ML 2350555/2350554
SKU:
4740008200052




































