Catalog online
- Nu poți să adaugi „Gresie Onice Beige 6407, model decor, 60x120 cm, bej, finisaj lucios” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Faianta rectificata Goldie Onda White 4992, tip marmura, 24.4×74.4 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745499216
| Gama | Goldie Onda White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Gioia White 6325, tip marmura, 24.4×74.4 cm, alb
SKU:
3800745632514
| Gama | GIOIA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Freya Anthracite 6324, tip marmura, 24.4×74.4 cm, gri inchis
SKU:
3800745632415
| Gama | FREYA |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Rectificata Firenze Leaves Beige 4958, tip marmura, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745495812
Faianta rectificata Firenze Beige 4957, tip marmura, 30×60 cm, culoare bej, finisaj lucios
SKU:
3800745495713
Faianta rectificata Concepto, model monocolor, 1260-0076, 60 x 30 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
5945005083564
Faianta rectificata Altissimo Leaves White 4944, tip marmura, 30×60 cm, culoare alb, finisaj lucios
SKU:
3800745494419
Faianta mov IZOLA 5896 model Relief 25×50 cm
SKU:
3800745589610
Faianta Mirage 2060-0131, model marmura, 60×30 cm, gri, finisaj lucios
SKU:
5945005085964
Faianta Metro White model marmura 10×20 cm, finisaj lucios, culoare alba
SKU:
8698541025907
| Gama | Metro |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 0.51 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×20 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 20 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Lilly tip decor, 4849 25×50 cm, culoare bej
SKU:
3800745334715
Faianta Kalina Olas Gris, model valuri 3d, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575579
Faianta Kalina Olas Beige, model valuri 3d, 25×50 cm, bej, finisaj mat
SKU:
8432597575548
Faianta Kalina Gris, model ciment, 25×50 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8432597575517
Faianta Kalina Beige, model ciment, 25×50 cm, bej, finisaj mat
SKU:
8432597575487
Faianta Infinity Structure Grey 4176-4871, tip ciment, 20×50 cm, culoare gri
SKU:
3800745417616
Faianta gri Perlato 4624 model marmorata 30×60 cm
SKU:
3800745462418
Faianta gri July Gris, model marmorat 25×40 cm
SKU:
8432597518644
Faianta Goldie White, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499117
| Gama | Goldie White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Gioia Lines White 4993, model marmura, 24.4×74.4 cm, alb, finisaj mat
SKU:
3800745499315
| Gama | Gioia Lines White |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.1 |
| Dimensiune | 24.4×74.4 cm |
| Latime | 24.4 cm |
| Lungime | 74.4 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta Delice Light Blue 4966, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745496611
Faianta Delice Light Blue 4965, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru deschis, finisaj lucios
SKU:
3800745496512
Faianta Celine Beige 4696, tip piatra, 30×60 cm, bej
SKU:
3800745469615
Faianta Bronx Line, model dungi, A029, 25×50 cm, culoare gri, finisaj mat, 1.51 mp/cutie
SKU:
8432597552129
Europubela, 240 litri, albastra
SKU:
6423997384078
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 cm |
| Capacitate | 240 L |
Europubela, 120 litri, albastra
SKU:
6423997383088
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Albastru |
| Greutate | 8 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 55.3 x 48 x 93.2 cm |
| Capacitate | 120 L |
Europubela, 120 litri, galben
SKU:
6423997383071
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Galben |
| Greutate | 8 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 55.3 x 48 x 93.2 cm |
| Capacitate | 120 L |
Europubela, 120 litri, verde
SKU:
6423997383033
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Verde |
| Greutate | 8 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 55.3 x 48 x 93.2 cm |
| Capacitate | 120 L |
Europubela, 240 litri, verde
SKU:
6423997384023
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Verde |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 |
| Capacitate | 240 L |
Europubela, 240 litri, neagra
SKU:
6423997384016
| Brand | Perpetuum |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 11 Kg |
| Material | HDPE |
| Dimensiune | 73.8 x 58 x 100 cm |
| Capacitate | 240 L |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49x79cm, bej
SKU:
5947226516722
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 Cuva 49X79cm, gri, cu sifon
SKU:
5947226516739
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, bej, cu sifon
SKU:
5947226516814
| Culoare | Bej |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere MARGARITA, 1 cuva 49X79cm, negru
SKU:
5947226516760
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 790 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 490 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere TAU, 1 cuva 50x57cm, gri
SKU:
5947226516821
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 570 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 500 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Chiuveta din granit cu scurgere DAFNE, 1 cuva, 51cm, gri
SKU:
5947226516463
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Tip produs | Chiuveta |
| Lungime | 510 mm |
| Material | Compozit granit |
| Latime | 510 mm |
| U.M. | BUC |
| Brand | Kuchinox |
Piedestal Cersanit President K08-181
SKU:
5949086006290
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Piedestal |
| Brand | Cersanit |
Set WC Compact 695 Cersania Simpleon 010 3/6 + Capac Duroplast K11-2337 Cersanit
SKU:
5902115795718
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
SET WC COMPACT 599 EASY 010+REZERVOR 3/5L + Capac Dur K102-028
SKU:
5902115727146
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |
Vas WC Cersanit Roma R10, evacuare orizontala K07-015-EX3
SKU:
6423078000514
| U.M. | BUC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | WC |
| Brand | Cersanit |



















































