Catalog online
Tinci ecologic AUSSENWEISS 40KG
SKU:
5945762023360
46,00 lei| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45355 |
| Greutate | 40 |
Topor pentru despicat, 2.7kg, coada fibra sticla LT32926
SKU:
6421948329260
121,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|
Toporisca 600 gr maner fibra din sticla – cauciuc LT33065
SKU:
6421948330655
51,00 lei| Brand | Lumytools |
|---|
Triciclu electric Cargo cu cabina inchisa TRCB1500 683274/683361 (argintiu/gri inchis)
Sună-ne pentru preț| Putere | 1500 W |
|---|---|
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Dimensiuni | 3035x1080x1720 mm |
| Numar Viteze | 3 |
| Caracteristici | Afisaj digital, Tip frana: tambur, Timp incarcare 8-9h |
Triciclu electric RDB A-Klass, fara permis 25km/h, 800W, Baterie 60V 20Ah
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 150x69x111 cm |
| Greutate | 74 kg |
| Putere motor | 800 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 50 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 180 kg |
| Frane fata | Disc |
| Dimensiuni roti | 10 x 3 |
| Culoare | Negru |
Triciclu electric RDB MAX-Klass Blue, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 270x100x175 cm |
| Greutate | 280 kg |
| Putere motor | 1500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 40 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Albastru |
Triciclu electric RDB MAX-Klass Green, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 270x100x175 cm |
| Greutate | 280 kg |
| Putere motor | 1500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 40 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 450 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Verde |
Triciclu electric RDB MINI Grey, fara permis, 800W, 25km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 154x75x108 cm |
| Greutate | 86 kg |
| Putere motor | 800 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220V |
| Voltaj baterie | 60V |
| Greutate maxima suportata | 276 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.00-8 |
| Culoare | Gri |
Triciclu electric RDB X-Klass4 Green, 3500W, fara permis, 25 km/h
Sună-ne pentru preț| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 278.5×106.5×132 cm |
| Greutate | 199 kg |
| Putere motor | 3500 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 32 Ah |
| Autonomie acumulator | 40 – 50 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 72V |
| Greutate maxima suportata | 628 kg |
| Frane fata | Hidraulica pe disc |
| Dimensiuni roti | 2.5 – 3 |
| Culoare | Verde |
TRINITY BATERIE TERMOSTATATA PERETE DUS CU IESIRE INFERIOARA TRM7U
SKU:
5902194902595
401,00 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
Trusa aparat sudat tevi PPR 63A PPR-SS63A include taxa verde 4.5 lei fara tva
SKU:
6421000024812
140,00 lei| U.M. | buc |
|---|---|
| Tensiune | 220V |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb cald- SKU-2513 VT-2835 24v, 3000k include taxa verde
SKU:
3800157605663
347,50 leiBUC| Tip Produs | Banda led |
|---|---|
| Brand |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac alb rece- SKU-2512 VT-2835 24v, 6000k 10m
SKU:
3800157605656
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Cod produs | 2512 |
| Material | PVC |
| Temperatura | 6000K |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac galben vt-555 24V- SKU-2518 10m
SKU:
3800157605717
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Galben |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac rosu vt-555 24V- SKU-2516 10m
SKU:
3800157605694
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Rosu |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac verde vt-555 24V- SKU-2517 10m
SKU:
3800157605700
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Verde |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |
Tub LED flexibil NeonFlex Vtac violet – SKU-2531 VT-555 10m
SKU:
3800157619547
347,50 lei| Brand | V-TAC |
|---|---|
| Culoare | Violet |
| Tip produs | Panel LED |
| Putere | 8 W |
| Material | PVC |










































