Catalog online
Suport perie WC sticla fixare perete Modern ER-J650
SKU:
6421000034385
102,50 lei| Tip produs | Accesorii baie |
|---|---|
| Cod produs | ER-J650 |
| Brand | Everpro |
Suport sustinere plante pvc verde trelliflex 1x2m grx10 Nortene 170206
SKU:
3260821702065
69,00 lei| Brand | Nortene |
|---|
Suport TV de perete Hausberg HB-H 03R NEW, 32–60″, max. 75 kg, negru
SKU:
6423808011926
66,00 lei| Culoare | Negru |
|---|---|
| Material | Metal |
Suport vas expansiune centrale termice echipat 3/4″ EVP-XF35M
SKU:
6421000050774
138,50 lei| Tip produs | Suport vas expansiune |
|---|---|
| Cod produs | EVP-XF35M |
| Brand | Everpro |
SURUBELNITA UNGHIULARA DE MANA,LUNGIME 109MM 1573000
SKU:
4006885157309
34,00 lei| Brand | Wolfcraft |
|---|---|
| Culoare | negru |
Tava ceramica Schmitter 35x26cm, visiniu
SKU:
5948736004808
80,00 lei| Tip produs | Tava |
|---|---|
| Continut pachet | 1 x Tava |
| Utilizare | Universala |
| Material | Aluminiu |
| Culoare | Visiniu |
| Inaltime | 7 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Latime | 26 cm |
| Material corp | Ceramica |
Tava chec din otel carbon pentru coacere
SKU:
2015518009481
10,50 lei| Tip produs | Forma |
|---|---|
| Material | Otel carbon |
Teava PP-R/A/PP-R-insertie aluminiu D20 – 4000 mm
SKU:
6426227000175
22,50 lei| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D20 – 4000 mm |
Teava PP-R/A/PP-R-insertie aluminiu D25 – 4000 mm
SKU:
6426227000182
31,00 lei| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D25 – 4000 mm |
Teava PP-R/A/PP-R-insertie aluminiu D32 – 4000 mm
SKU:
6426227000199
57,50 lei| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D32 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D20 – 4000 mm
SKU:
6426227000090
14,00 lei| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D20 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D25 – 4000 mm
SKU:
6426227000106
20,00 lei| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D25 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D32 – 4000 mm
SKU:
6426227000113
36,00 lei| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D32 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D40 – 4000 mm
SKU:
6426227000120
60,00 lei| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D40 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D50 – 4000 mm
SKU:
6426227000137
100,00 lei| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D50 – 4000 mm |
Teava PP-R/FIBRA D63 – 4000 mm
SKU:
6426227000144
164,00 lei| Brand | Levkom Instal |
|---|---|
| Dimensiune | D63 – 4000 mm |
Tel bucătărie inox argintiu 28 x 5.5 cm
SKU:
2015518006121
11,00 lei| Tip produs | Tel |
|---|---|
| Material | Inox |
| Culoare | Argintiu |
TELEVIZOR LED JVC HD 81CM SMART CLASA E NEGRU S2VH3300
SKU:
4975769482786
841,00 lei| Culoare | Negru inchis |
|---|---|
| Clasa energetica | Clasa E |
| Diagonala display | 80 cm |
| Tip TV | Smart TV |
| Tehnologie display | LED |
| Interfata | 1 x USB 1 x RJ-45 2 x HDMI 1 x RF 1 x Composite In 1 x HDCP 2.2 1 x Digital Optical Out |
| Sistem de operare | Android |
| Sistem audio | 2 |
| Putere difuzoare integrate | 12 W |
| Rata de refresh | 50 Hz |
| Tehnologia audio | NICAM Stereo Dolby Digital Plus (DD+) Surround Sound Equalizer (5 band) GER(D)+ |
Televizor Schneider 50SC690K, LED, Smart, Clasa F, Diagonala 127 cm, Ultra HD 4K, Vidaa OS, Negru
SKU:
5943808001389
1.767,50 lei| Brand | SCHEINDER |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 127 cm / 50 inch |
| Rezolutie | 3840×2160 pixeli |
| Calitate imagine | Ultra HD / 4K |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 2×8 W |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 3 |
| Conectori | 1 x RJ-45 1 x Optical CI+ slot 2 x RF 1 x CVBS 1 x RCA In 3 x HDMI 2.0 1 x Aux In |
| Conexiune retea | LAN, Wi-Fi |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 8.7 kg |
| Dimensiuni cu stand | 1131x718x243 mm |
| Dimensiuni fara stand | 1131x657x79 mm |
| Standard VESA | 200×200 |
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ 2.5MM 25KG BAUMIT
SKU:
5945752000876
42,00 lei| Brand | Baumit |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 6 |
| Greutate | 25 |
Tencuiala decorativa minerala EDELPUTZ Alb Natur ADEPLAST 25KG
SKU:
5945762003249
36,00 lei| Brand | Adeplast |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 5 |
| Greutate | 25 |
Tencuiala decorativa WEBER MIN 100 K1.5 20KG
SKU:
5945751001942
46,00 lei| Brand | Weber |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2.5-3 |
| Greutate | 20 |
Termos auto Hausberg HB-H1460, 450 ml, otel inoxidabil
SKU:
6423808031726
37,00 lei| Tip produs | simple |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | negru/argintiu |
| Material | Otel inoxidabil |
TERMOSEMINEU MIRANO PELLET N 24 LSMGP24T
SKU:
3800500457550
9.223,00 lei| Model | Mirano PELLET |
|---|---|
| Pentru | Incalzire |
| Greutate | 192 kg |
Termostat boilere electric Tesy Bilight, cod piesa 102188
SKU:
3800879902705
78,00 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
Termostat de ambient neprogramabil fara fir TA-WT19N
SKU:
6421000044483
214,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Termostat |
| Cod produs | TA-WT19N |
| Brand | Everpro |


































