Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Gresie Onice Beige 6407, model decor, 60x120 cm, bej, finisaj lucios” în coș deoarece stocul este insuficient (0.01 rămase).
Gresie rectificata Aspen Grey 9939, tip lemn, 20×120 cm, gri
SKU:
3800745993912
Gresie rectificata Aspen Brown 9938, tip lemn, 20×120 cm, bej
SKU:
3800745993813
Gresie portelenala model dungi Efes Grey 30×60 cm, finisaj mat, culoare gri
SKU:
8698853116317
| Gama | Efes |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Dungi |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip piatra cu aspect tridimensional Truva Beige, 30×60 cm, 107951, Bej
SKU:
8689834003875
| Gama | Truva |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik White Fishbone 40×60 cm, alb, cod 941301
SKU:
8698541051425
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Dinning, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Light MIX Motif Fishbone 941310, 40×60 Cm, Gri
SKU:
8698541051487
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Nordik Dark Grey MIX Motif Fishbone 40×60 Cm, gri, cod 941311
SKU:
8698541051500
| Gama | Nordik |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata tip parchet Classic Wood Fishbone MIX Motif 40×60 cm, bej/maro, cod 943310
SKU:
8698541050565
Gresie portelanata rectificata Toscana Gris, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri inchis, finisaj mat
SKU:
8429178305724
| Gama | Toscana Gris |
|---|---|
| Brand | Halcon |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.12 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 75×150 cm |
| Latime | 75 cm |
| Lungime | 150 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata rectificata Toscana Greige, tip marmura, 75×150 cm, culoare greige, finisaj mat
SKU:
8429178305717
Gresie portelanata rectificata Tempo Ash, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305571
Gresie portelanata rectificata Naos Blanco, tip marmura, 75×150 cm, culoare alb, finisaj mat
SKU:
8429178305687
Gresie Islandia Abedul (REC) 20×120 1.21mp/cut
SKU:
8435728000742
Gresie portelanata rectificata Aura canvas, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305656
Gresie portelanata rectificata 9842 Stoneline Outdoor Grey, model piatra, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745984217
Gresie portelanata crem model tip lemn Classic Wood Almond, 943302, 40×60 cm
SKU:
8698541050398
| Gama | Classic Wood |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.13 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 40×60 cm |
| Latime | 40 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata bej CRONOS 8565 model marmorat 33.3×33.3 cm
SKU:
3800745856514
| Gama | CRONOS |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Hol, Bucatarie, Pereti, Baie, Gradina, Podele, Sufragerie, Dormitor, Terasa, Exterior, Living, Interior |
| Design | Monocolor |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 9741 Debris Grey, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745974119
| Gama | Debris |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 8546 Granit Brown, model piatra, 33.3×33.3 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
3800745854619
| Gama | Granit |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Terasa, Living, Hol |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6368 Trevi Brown, model marmura, 45×45 cm, culoare maro
SKU:
3800745636819
Gresie portelanata 6366 Trevi Grey, model marmura, 45×45 cm, culoare gri
SKU:
3800745636611
Gresie portelanata 6365 Trevi Light Grey, model marmura, 45×45 cm, culoare gri deschis
SKU:
3800745636512
| Gama | Trevi |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.23 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6360 Altissimo White, model marmura, 45×45 cm, culoare albastra
SKU:
3800745636017
Gresie portelanata 6355 Statuario White, model marmura, 45×45 cm, culoare albastra
SKU:
3800745635515
Gresie portelanata 6272 Debris Mix, 33.3×33.3 cm, multicolor, finisaj mat
SKU:
3800745627213
| Gama | Debris |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Mix |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.67 |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie portelanata 6215 Marquina White, model marmura, 45×45 cm, culoare albastra, finisaj mat
SKU:
3800745621518
Gresie portelanata 6080 Tempera Beige, model marmura, culoare bej, finisaj mat
SKU:
3800745608014
Gresie portelanata 6025 Delice Light Blue, model marmura, 45×45 cm, culoare albastru deschis
SKU:
3800745602517
Gresie Pattern White, model decor, 45×45 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
3800745981216
Gresie Pastel Beige 9147, model lemn, 33.3×33.3 cm, culoare bej
SKU:
3800745914719
| Gama | Pastel |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Coridor, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Onice Beige 6407, model decor, 60×120 cm, bej, finisaj lucios
SKU:
3800745640755
Gresie New Travertin Bone, model piatra, 33×66 cm, finisaj mat
SKU:
8698541054020
| Gama | New Travertine |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nat Black Marble, model marmura, 60×120 cm, finisaj mat, culoare neagra
SKU:
8698541058592
| Gama | Nat Black Marble |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Negru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Spatii comerciale |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nairobi Brown 6105, tip marmura, 45×45 cm, maro
SKU:
3800745610512
Gresie Nairobi Beige 6102, tip marmura, 45×45 cm, bej
SKU:
3800745610215
Gresie model marmura Hama White 6468, 60X60 cm, finisaj lucios
SKU:
3800745646818
Gresie model lemn, tip parchet, Denver Grey 6426, 15×90 cm, gri
SKU:
3800745642612




























































