Catalog online
- Regret, acest produs nu poate fi cumpărat.
Faianta rectificata Oasis Green 30x90x0.7cm, alb-verde, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917686
Faianta rectificata Oasis Lilac, model marmura, 30×90 cm, Lila, finisaj lucios
SKU:
8692844917662
Faianta rectificata Oasis Lilac Deco, model marmura, 30×90 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497192527
Faianta rectificata Oasis Damson Deco, model marmura, 30×90 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497192503
Faianta rectificata Oasis Green Decofon, model marmura, 30×90 cm, Verde, finisaj lucios
SKU:
8697497192541
Faianta Riva Deco, model marmura, 30×60 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8697497128090
Faianta rectificata Maxi White Deco, model marmura, 30×60 cm, Alb-Bej, finisaj lucios
SKU:
8692844907885
Gresie rectificata Terra White, model ciment, 45×45 cm, Alb, finisaj mat
SKU:
8697497111078
Gresie Riva 1, model marmura, 40×40 cm, finisaj mat, Alb
SKU:
8697497129233
Gresie rectificata Oasis Lilac, model marmura, 45×45 cm, finisaj lucios, Alb Lilas
SKU:
8697497116035
Gresie rectificata Terra Grey, model ciment, 45×45 cm, finisaj mat, Gri
SKU:
8697497127550
Gresie portelanata Fraxinus 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Bej-Gri
SKU:
8697497126928
| Gama | FRAXINUS |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Mix Bej-Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.76 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 50×50 cm |
| Latime | 50 cm |
| Lungime | 50 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model marmura SG Mercan Lappato Beyaz, 60×120 cm, Albastru
SKU:
8681575064301
| Gama | SG MERCAN |
|---|---|
| Brand | QUA |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 2.17 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata, model ciment Dakota Beige 1 60x60x2 cm, Bej, finisaj mat
SKU:
8681575009593
Gresie rectificata, model ciment SG Ark Silver 1, 60x60x2 cm, Gri, finisaj mat
SKU:
8681575028167
Gresie model ciment Arizona Light Gray 33×66 cm, Gri
SKU:
8698541064524
| Gama | ARIZONA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie model piatra 6568 Castro Brown 45×45 cm, Maro
SKU:
3800745656817
Parchet Castello Classic K656, 8mm, Twin Clic, AC4/32, Maro
SKU:
4042456309364
| Brand | Krono original |
|---|---|
| MP/Cutie | 2.22 |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Grosime | 8 mm |
| Montaj | Click |
| Gama | Castello |
| Clasa | AC4/32 |
| Model | K656 |
Aspirator uscat-umed WD 3 filtru 53l/s Karcher 15L 1000W 1.628-122.0
SKU:
4054278940618
| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aspirator uscat – umed |
| Putere | 1000 W |
| Debit aer aspirat | 4020 L/min |
| Putere aspirare | 210 mbar |
| Lungime furtun | 2 m |
| Lungime cablu alimentare | 6 m |
| Greutate | 4.6 kg |
Aspirator curatare geamuri Karcher WV 11633-212.0
SKU:
4054278645575
| Brand | KARCHER |
|---|---|
| Tip produs | Aspirator curatare |
| Latime de lucru | 280 mm |
| Dimensiune | 120x280x320 mm |
| Tip baterie | Li-Ion |
| Greutate | 1.2 kg |
| Continut pachet | Incarcator acumulator Sticla pulverizator Extra cu laveta din microfibra Detergent concentrat pentru curatarea geamurilor |
Plita incorporabila LDK Cordoba WOK JZ4BEIJE60, Gaz, 4 arzatoare, WOK, Aprindere electrica, Gratare fonta, Siguranta, 60 cm, Bej
SKU:
5949067907189
Televizor Schneider 50SC690K, LED, Smart, Clasa F, Diagonala 127 cm, Ultra HD 4K, Vidaa OS, Negru
SKU:
5943808001389
| Brand | SCHEINDER |
|---|---|
| Tip produs | Televizor |
| Diagonala | 127 cm / 50 inch |
| Rezolutie | 3840×2160 pixeli |
| Calitate imagine | Ultra HD / 4K |
| Tehnologie panou LED | LED |
| Aspect imagine | 16:9 |
| Audio | 2×8 W |
| Porturi USB | 2 |
| Porturi HDMI | 3 |
| Conectori | 1 x RJ-45 1 x Optical CI+ slot 2 x RF 1 x CVBS 1 x RCA In 3 x HDMI 2.0 1 x Aux In |
| Conexiune retea | LAN, Wi-Fi |
| Culoare | Negru |
| Greutate | 8.7 kg |
| Dimensiuni cu stand | 1131x718x243 mm |
| Dimensiuni fara stand | 1131x657x79 mm |
| Standard VESA | 200×200 |
Lada frigorifica Candy CCHH 145, Clasa F, Capacitate 137 l, Termostat reglabil, L 63 cm, Alb
SKU:
8059019034973
Hota BEKO CFB6310W, 125 MC/H, 108 W, 3 trepte de viteza, 1 motor, alb
SKU:
8690842106750
Boiler termoelectric cu serpentina dreapta Tesy BiLight GCVSR 1004420 B11 TSR, 2000 W, 100 l, 0.8 Mpa, 18 mm
SKU:
3800879119950
Instant electric IWH 50 X02IL TESY
SKU:
3800879115921
Instant electric 3500 W IWH 35 X02KI TESY
SKU:
3800879115891
Convector electric 2000 W CN 03 200 MIS F TESY
SKU:
3800879206872
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 830 mm |
| Greutate | 5.48 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 200 MIS F |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 830x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |
Aeroterma de pardoseala 2000W HL 202 H TESY
SKU:
3800879002498
Convector electric 2000 W CN 052 200 EI CLOU W F TESY
SKU:
3800879207855
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 835 mm |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN 052 200 EI CLOUD W F |
| Latime | 290 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 541 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 835x290x541 mm |
| Tip panou | Electronic |
Incalzitor baie 1200 WQH 04 120 TESY
SKU:
3800879003457
Convector electric cu control mecanic 1500 w CN 03 150 MIS F TESY
SKU:
3800879206865
| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Convector |
| Lungime | 630 mm |
| Greutate | 4.26 Kg |
| Putere | 1500 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | CN03 150 MIS F |
| Latime | 90 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 450 mm |
| Montaj | Vertical |
| Dimensiuni | 630x90x450 mm |
| Adancime | 90 mm |
| Tip panou | Mecanic |













































