Catalog online
- Regret, acest produs nu poate fi cumpărat.
Distribuitor pexal 16mm*1/1/4 cai – rosu EVP-DB1611/4R
SKU:
6421000014523
| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Cod produs | DB1611/4R |
| Brand | Everpro |
Distribuitor pexal 16mm*1/1/4cai-albastru EVP-DB1611/4A
SKU:
6421000014509
| Tip produs | Distribuitor |
|---|---|
| Cod produs | DB1611/4A |
| Brand | Everpro |
Pompa de testare instalatie BAR-PT25
SKU:
6421000004364
| Tip produs | Pompa instalatie |
|---|---|
| Cod produs | BAR-PT25 |
| Brand | Everpro |
Suport perie WC sticla fixare perete Modern ER-J650
SKU:
6421000034385
| Tip produs | Accesorii baie |
|---|---|
| Cod produs | ER-J650 |
| Brand | Everpro |
Gresie rectificata Levante Cream, model ciment, 60×60 cm, LEV4, Crem, finisaj lucios
SKU:
8698853205714
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Pulpis Antracit, model marmura, 60×60 cm, PUL3, Antracit, finisaj lucios
SKU:
8698853187515
| Gama | PULPIS |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Antracit |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie rectificata Levante Beige, model ciment, 60×60 cm, LEV3, Bej, finisaj lucios
SKU:
8698853205813
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Helena Matt White 60×60 cm, 59660111, alb, finisaj mat
SKU:
8698541067266
| Gama | HELENA |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie New Travertin, model ciment, 33×66 cm, 28260411, Gri antracit, finisaj mat
SKU:
8698541069338
| Gama | NEW TRAVERTINE |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Gri antracit |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Atelier Pearl, model lemn, 15×60 cm, Alb, Bej, finisaj mat
SKU:
8697497016366
Faianta rectificata Terra Dried Rose, model ciment, 30×90 cm, Rose, finisaj mat
SKU:
8692844918263
Faianta rectificata Terra Grey, model ciment, 30×90 cm, Gri, finsaj mat
SKU:
8692844918201
Faianta rectificata Sante Turquoise, model marmura, 30×90 cm, Turcoaz, finisaj lucios
SKU:
8692844918041
Faianta rectificata Sante Aqua, model marmura, 30×90 cm, Albastru marin, finisaj lucios
SKU:
8692844918003
| Gama | SANTE |
|---|---|
| Brand | BIEN |
| Culoare | Albastru marin |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.9 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×90 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 90 cm |
| Tip produs | Faianta |
Faianta rectificata Oasis Green 30x90x0.7cm, alb-verde, model marmura, finisaj lucios
SKU:
8692844917686
Faianta rectificata Oasis Lilac, model marmura, 30×90 cm, Lila, finisaj lucios
SKU:
8692844917662


























































