Catalog online
Robinet sferic 3/4″, FI-FE, PN40, pasaj total, cu presetupa si maneta otel, 1453180
SKU:
5907451941959
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic alama cu maner 1-1/2″MF ER-LDMF112A
SKU:
6421000053683
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF112A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1-1/4″FF RB-LDFF114A/ ER-LDFF114A
SKU:
6421000000861
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDFF114A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1″FF ER-LDFF11A
SKU:
6421000000854
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDFF11A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 1″MF ER-LDMF11A
SKU:
6421000000946
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF11A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic alama cu maner 2″MF ER-LDMF2A
SKU:
6421000000977
| Tip produs | Robinet sfera cu maner |
|---|---|
| Cod produs | ER-LDMF2A |
| Brand | Everpro |
Robinet sferic gaz 1/2″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3402080
SKU:
5902273546719
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 1/2″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3402100
SKU:
5902273544791
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 3/4″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3403080
SKU:
5902273546726
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet sferic gaz 3/4″, cu piulita pivotanta si fluture aluminiu, ORION 3403100
SKU:
5902273545910
| Brand | VALVEX |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet trecere coltar 1″, FI-FI, cu olandez, PN30, F-Power KFPS3A
SKU:
5902194993272
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
Robinet trecere sfera 3/4″, FE-FE, tip fluture, PN30, F-Power KFPN2
SKU:
5902194992411
| Brand | Ferro |
|---|---|
| U.M. | BUC |
ROBOT BUCATARIE GRI HB-7620 Include taxa verde de 0.75lei fara tva
SKU:
6423808064700
Rost Satin email superlucios alb 0.6L
SKU:
5948596013071
Rost Satin email superlucios alb 4L
SKU:
6420319053018
Rost Satin email superlucios albastru 0.6L
SKU:
5948596013088
Rost Satin email superlucios albastru 4L
SKU:
6420319053070
Rost Satin email superlucios Bleu 0.6L
SKU:
5948596013644
| Brand | Rost |
|---|---|
| Cantitate | 0.6 L, 4 L |
| Culoare | Albastru deschis |






























