Catalog online
Faianta Boheme Gris 25×50 cm, model marmura, finisaj mat, gri
SKU:
8432597583567
Gresie model piatra 6567 Castro Grey, 45×45 cm, Gri
SKU:
3800745656718
Piesa decorativa rectificata Nobile Hexagones Anhracite 6364, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis
SKU:
3800745636413
Gresie Pirin tip piatra, 9565 60×60 cm, culoare gri deschis
SKU:
3800745956511
| Gama | Pirin |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior, Bucatarie, Podele, Gradina, Exterior, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.09 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta RV Abidos Blanco 10X50 0.76mp/cut
SKU:
8424925836292
Faianta bej inchis interior / exterior PIEDRA Cuero model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597557797
| Gama | Piedra |
|---|---|
| Brand | Keros |
| Culoare | Bej Inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Coridor, Exterior, Terasa, Hol |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| MP/Cutie | 1.41 |
| Dimensiune | 23×46 cm |
| Latime | 23 cm |
| Lungime | 46 cm |
| Tip produs | Faianta |
Lambriu profil 012 terminatie maro deschis 300
SKU:
5905952024126
VATA BAZALTICA MULTIROCK 150/1200/600 4/8P 290758
SKU:
5945797008226
Gresie rectificata Color Bone Line, 60×120 cm, 92492011, model lemn, bej, finisaj mat
SKU:
8698541075711
| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol, Terasa, Balcon |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior/Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Lemn |
Gresie rectificata Levante Grey, model ciment, 60×60 cm, LEV2, Gri, finisaj lucios
SKU:
8698853205615
| Gama | LEVANTE |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Faianta rectificata Terra Turquoise, model ciment,30×90 cm, Gri, finsaj mat
SKU:
8692844918225
Gresie Goldie White 6387, tip marmura, 45×45 cm, alb
SKU:
3800745638714
Soba Teracota de Gatit cu Plita Mare si Cuptor 45x100x130cm
SKU:
4000000557937
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Tip produs | Soba |
| Greutate | 360 Kg |
| Dimensiuni | 45x100x130 cm |
DANKE DISP INT ALB PERETII RESPIRA 15L + AMORSA 4L
SKU:
5946062011637
| Tip Produs | Vopsea lavabila |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Suprafata | Zidarie |
| Utilizare | Interior |
| Volum | 15L |
Faianta gri / maro interior / exterior Adobe Marengo, model piatra 23×46 cm
SKU:
8432597513557
Gresie portelanata maro YUCATAN 8791 model piatra 30×60 cm
SKU:
3800745879117
Gresie portelanata 9934 Denver Grey, tip lemn, 30×60 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
3800745993417
Lampa solara LED Starfire crom ERSTE EL0042382
SKU:
5949027103941
| Brand | ERSTE |
|---|---|
| Culoare | Crom |
| Tip produs | Lampa solara |
| Greutate | 0.06 kg |
| Dimensiune | 235×96 mm |
| Cod produs | EL0042382 |
| Material | Otel inoxidabil+plastic |
Faianta Rectificata Helios Decofon 1 30×90 cm model marmura
SKU:
8697497192329
Gresie SG Miracle Full Lap 1. 60×120 cm, negru, finisaj lucios
SKU:
8681575058119
Gresie SG Gris Travertino Lappato 1. 60×120 cm, gri, finisaj mat
SKU:
8681575065346
Parchet laminat Bora 8mm V-71B AC4/32 1204×193 mm
SKU:
8698555013259
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1204 x 193 mm |
| Cod produs | V_17B |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 |
Faianta Delice Blue 4964, tip marmura, 30×60 cm, culoare albastru, finisaj lucios
SKU:
3800745496413
Faianta Belvedere Anthracite 4956, tip marmura, 30×60 cm, culoare gri inchis, finisaj lucios
SKU:
3800745495614
| Gama | Belvedere |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri inchis |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.63 |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Faianta |
Vata minerala KNAUF CLASSIC ALU 040 50×1200 mm
SKU:
5012061920420
| Brand | Knauf |
|---|---|
| Dimensiuni | 10000x1200x100mm |










































