Catalog online
Gresie Anfora Light Grey, model ciment, 30×60 cm ANF1, gri deschis
SKU:
8698853187713
| Gama | Anfora |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri Deschis |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Anfora Grey, model ciment, 30×60 cm, ANF2, gri
SKU:
8698853187812
| Gama | Anfora |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Anfora Cream, model ciment, 30×60 cm, ANF3, crem
SKU:
8698853187911
| Gama | Anfora |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Crem |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Ciment |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Kaya Grey, model piatra, 30×60 cm, KAY2, gri
SKU:
8698853117819
| Gama | Kaya |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6283 Denver Beige, model lemn, tip parchet, 15.5×60.5 cm, Bej
SKU:
3800745628319
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.04 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6428 Denver Shabby, model lemn, tip parchet, Chic Beige, 15×60.5 cm
SKU:
3800745642810
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6284 Denver Grey, model lemn, tip parchet, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745628418
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6577 Tavolato Grey, model lemn, 15.5×60.5 cm, gri
SKU:
3800745657715
| Gama | Tavolato |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 6548 Denver Fossil Brown, model lemn, tip parchet, 15.5x60x5 cm, maro
SKU:
3800745654813
| Gama | Denver |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Interior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.03 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 15.5×60.5 cm |
| Latime | 15.5 cm |
| Lungime | 60.5 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Rumeli White, model caramida, 30×60 cm, RUM1, alb
SKU:
8698853176816
| Gama | Rumeli |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Exterior, Interior |
| Design | Caramida |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×60 cm |
| Latime | 30 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
Parchet Loft House K288, clasa 32, grosime 8 mm, culoare maro
SKU:
8680734030966
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| MP/Cutie | 2.22 |
| Clasa | 32 |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
Parchet Nevis Stejar 12mm, K278, AC6-33
SKU:
5907555425737
Parchet Dab Calverton Stejar, 8mm, K462, AC5-33
SKU:
5907555426093
Parchet Atlantic, 12mm, K336, AC5-33
SKU:
4042456139220
Gresie Kilyos Brown KIL1, 45×45 cm, maro, finisaj mat
SKU:
8698853183616
| Gama | Kilyos |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Gradina, Terasa |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.83 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 45×45 cm |
| Latime | 45 cm |
| Lungime | 45 cm |
| Tip produs | Gresie |
Set Baza 2 usi, 1 sertar cu Lavoar dreptunghiular 60 cm, 502
SKU:
5945846036910
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 780-60cm Negru sertar 18692 cu Lavoar
SKU:
6423093178649
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 153 60cm capucino cu Lavoar 7060 60cm 17818
SKU:
6423093178182
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 286 60 cm Wenge cu Lavoar 8060 18576
SKU:
6423093167780
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 730 60cm suspendata cu sertare alb rustic si Lavoar Sava 2060 60cm 18551
SKU:
6423093066236
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 754 60cm sertare bordo cu Lavoar Sava 60cm 18700
SKU:
6423093178953
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza cu doua usi si lavoar ceramic, 75 cm, si Oglinda cu dulapior si spoturi LED
SKU:
5945846068577
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza cu doua usi, trei sertare si lavoar ceramic, 85 cm, si Oglinda cu dulapior, priza cu intrerupator si spoturi LED
SKU:
5945846137662
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi cu Lavoar consola cm 75 (maner smile) si Oglinda cu Dulapior DX si iluminat led, 75cm 4405 + 4423d
SKU:
5945846081491
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2u + 2s, Lavoar 85 cu Oglinda cu Dulapior DR iluminat led 4112 + 4124d
SKU:
5945846137624
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 001-Eco 55 Antracit cu Lavoar Paris 55 18416
SKU:
6423093184169
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza Lisabona pe picioare 60cm 12040RB, 2 sertare cu Lavoar 61cm, Oglinda 210/el si Lampa 906024, FSC Mix
SKU:
5945846304491
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza seria 754 – 60cm sertare bambus cu Lavoar 60cm 18701
SKU:
5423093179028
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza 2 usi cu Lavoar 50cm si Oglinda 40.5cm – FSC Mix best50
SKU:
5945846139260
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Baza Seria S008/009 60cm ARL LV Colora 19120 cu Lavoar Colora 60cm 19121
SKU:
6423093191204
| Brand | BADENMOB |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Set Dulap baza alb si lavoar Savini Due Portofino 60 cm 3020C-F94
SKU:
5945846312809
| Brand | SAVINI |
|---|---|
| Tip Produs | Mobilier baie |
Faianta rectificata Terra White QK17, model ciment, 30x90x0.9 cm, alb, finisaj mat
SKU:
8692844918249
Gresie rectificata Teadora White SL12, model ciment, 60×60 cm, alb, finisaj mat
SKU:
8697497131762
Gresie Catalpa C2D07, model lemn, 50×50 cm, finisaj mat
SKU:
8697497126881












































