Catalog online
Scuter Electric RDB Paris Brown, 600W, fara permis, 48V 20Ah, 25km/h
| Brand | RDB |
|---|---|
| Dimensiuni | 148.5x67x103.5 cm |
| Greutate | 41 kg |
| Putere motor | 600 – 1200 W |
| Tip motor | Electric |
| Viteza maxima | 25 km/h |
| Capacitate acumulator | 20 Ah |
| Autonomie acumulator | 35 – 45 km |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Voltaj baterie | 48V |
| Greutate maxima suportata | 225 kg |
| Frane fata | Tambur |
| Dimensiuni roti | 3.0-8 fata 2.5-10 spate |
| Culoare | Maro |
Radiator otel GR F 22 600×1600 mm
SKU:
8699284108483
| Brand | Ferroli |
|---|---|
| Tip produs | Radiator |
| Dimensiuni | 600×1600 mm |
Faianta Verano Burgundy 10×30 cm VRO14, rosu, finisaj lucios
SKU:
8691273631606
| Gama | Verano |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Rosu |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.39 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie Himba Grey 33×33 cm HIM03, R10, gri, finisaj mat
SKU:
8691273036203
| Gama | Himba |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Himba Brown 33×33 cm HIM06, R10, maro , finisaj mat
SKU:
8691273036302
| Gama | Himba |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.01 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33×33 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie SG Aurora Full Lap 1. 60×120 cm, alb, finisaj lucios
SKU:
8681575064066
Gresie Etna Bone Sugar 33×66 cm, 33660110, bej, finisaj mat
SKU:
8698541068904
| Gama | Etna |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Living, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Piatra |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie Nest Noce 33×66 cm, 32660312, maro, finisaj mat
SKU:
8698541068997
| Gama | Nest |
|---|---|
| Brand | SERAMIKSAN |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Interior, Exterior |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.97 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 33×66 cm |
| Latime | 33 cm |
| Lungime | 66 cm |
| Tip produs | Gresie |
Triciclu electric RDB MINI Grey, fara permis, 800W, 25km/h
Triciclu electric RDB MAX-Klass Green, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Triciclu electric RDB MAX-Klass Blue, acoperis inchis, fara permis, 2000W, 25km/h
Triciclu electric RDB A-Klass, fara permis 25km/h, 800W, Baterie 60V 20Ah
Scuter electric RDB Roma Black, 600W, fara permis, 25km/h
Scuter electric RDB Delta Plus Red, 2000 W, 25 km/h, fara permis
Scuter electric RDB Delta Plus Blue, 2000 W, 25 km/h, fara permis
Scuter electric RDB CC15 Brown, 2000W, fara permis, 25km/h
Gresie rectificata portelanata Urla Light Grey URL1, 60×60 cm, model marmura, gri, finisaj lucios
SKU:
8698853207213
| Gama | Urla |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie, Dormitor |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.81 |
| Dimensiune | 60×60 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 60 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
Robinet coltar radiator tur 1/2″ ZG5YU FERRO
SKU:
5903738242481
| Brand | Ferro |
|---|---|
| Tip produs | Robinet coltar |
| Diametru | 1/2″ |
Sistem de incalzire 2000W DA-T201
SKU:
5902628550125
Cutie Postala 230x335x100 cu 2 chei, Evotools 644145
SKU:
5949034974046
| Cod produs | 644145 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 255x410x90 cu 2 chei, Evotools 644077
SKU:
5949034930813
| Cod produs | 644077 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 260x335x120 cu 2 chei, Evotools 644071
SKU:
5949034930783
| Cod produs | 644071 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 240x310x120 cu 2 chei Evotools 644056
SKU:
5949034930639
| Cod produs | 644056 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Cutie Postala 21.5×31.5×8 cm cu 2 chei Evotools 644055
SKU:
5949034930622
| Cod produs | 644055 |
|---|---|
| Brand | Evotools |








































