Catalog online
Poarta pietonala din tabla debitata cu plasma TRES 1940 x 990 mm
SKU:
4000000529217
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1940×990 mm |
| Gama | TRES |
| Material | Metal |
| Grosime tabla | 3 mm |
Poarta pietonala din teava amprentata Modern 1000 x 2050 mm
SKU:
4000000522324
| Culoare | Negru |
|---|---|
| Dimensiune | 1000×2050 mm |
| Gama | MODERN |
| Material | Metal |
| Tip cadru | Teava amprentata |
Polizor unghiular 1100W disc 125 mm GRAPHITE 59G110
SKU:
5902062022356
| Brand | Graphite |
|---|---|
| Tip produs | polizor |
| Putere | 1100 W |
| Diametru disc | 125 mm |
Pompa de testare instalatie BAR-PT25
SKU:
6421000004364
| Tip produs | Pompa instalatie |
|---|---|
| Cod produs | BAR-PT25 |
| Brand | Everpro |































