Catalog online
- Nu poți să adaugi „Panou de gard mic din tabla debitata cu plasma ARBORE 990x1940 mm” în coș deoarece produsul nu mai este în stoc.
Papilion Sapun Lichid 400ML Masline
SKU:
8692857872071
Papilion Sapun Lichid 400ML Oud
SKU:
8692857872064
Papilion Sapun Lichid Blackberry 1.5L
SKU:
8683407001621
Papilion Sapun Lichid Rodie 1.5L
SKU:
8683407000969
PARCHET AGT ARMONIA SLIM 32 AC4 8MM PRK305 4V RAVELLO 2.1942mp/cut
SKU:
8681311152729
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1380 x 159 mm |
| Cod produs | PRK305 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Bella luna 31 8mm PRK104 4v Vegas
SKU:
8681311312642
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK104 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
PARCHET AGT BELLA NEO 31 8MM AC3 PRK101 4V LILYUM 2.292mp/cut
SKU:
8681311311270
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK101 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet AGT Bella Neo 31 8mm AC3 PRK107 4v Manolya
SKU:
8681311311249
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK107 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
PARCHET AGT BELLA NEO 31 8MM AC3 PRK108 4V DEFNE 2.292mp/cut
SKU:
8681311311188
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK108 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet AGT Effect 8mm 32 AC4 PRK901 4v Toros
SKU:
8681311082941
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK901 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Effect 8mm 32 AC4 PRK902 4v Tibet
SKU:
8681311082958
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK902 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Effect Premium 12mm 33 AC5 PRK911 4v Elbruz
SKU:
8681311310891
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1195 x 189 mm |
| Cod produs | PRK911 |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC5 |
Parchet AGT Marco Polo 8mm AC4 PRK918 4v Panama
SKU:
8681311126867
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK918 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Natura Line 32 AC4 8mm PRK506 4v Meric
SKU:
8681311248033
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK506 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Natura Line Rodos 8mm 32 AC4 PRK509 4v 1.8336mp/cut
SKU:
8681311071877
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK509 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Natura select 32 AC4 8mm PRK002 4v Antalya Pine
SKU:
8681311152125
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK002 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Natura Select 32 AC4 8mm PRK203 4v Grey Oak
SKU:
8681311152323
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK203 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Natura select 32 AC4 8mm PRK214 4v Patara
SKU:
8681311152392
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK214 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Natura select 32 AC4 8mm PRK227 4v Sia Oak
SKU:
8681311126003
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK227 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Yoga 8mm AC4 PRK923 4v Asana
SKU:
8681311127635
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK923 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet AGT Yoga 8mm AC4 PRK925 4v Noda
SKU:
8681311127680
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod produs | PRK925 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Atlantic, 12mm, K336, AC5-33
SKU:
4042456139220
Parchet Bella Neo Vegas 8MM AC3 CL31 104 2.292mp/cut
SKU:
8681311311287
| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod Produs | CL31 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Usor |
| Clasa | 31 AC3 |
Parchet Castello Classic K656, 8mm, Twin Clic, AC4/32, Maro
SKU:
4042456309364
| Brand | Krono original |
|---|---|
| MP/Cutie | 2.22 |
| Culoare | Maro |
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Grosime | 8 mm |
| Montaj | Click |
| Gama | Castello |
| Clasa | AC4/32 |
| Model | K656 |















































