Catalog online
Adeziv polistiren SIKAHOME exterior 25KG
SKU:
7612895125367
28,50 lei| Brand | Sika |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 45388 |
| Greutate | 25 |
Adeziv Set Stone (pentru piatra) WEBER 25KG
SKU:
5945751023890
54,00 lei| Brand | Weber |
|---|---|
| Consum(kg/mp) | 2.5-3 |
| Greutate | 25 |
Adeziv si etanseizant de constructii, universal, BISON Poly Max Cristal Express trs. MS polimer 300g, 428977
SKU:
8710439153049
49,50 lei| Brand | BISON |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC ALB 300 ml
SKU:
7612894823059
45,50 lei| Brand | sika |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC MARO 300 ml
SKU:
7612894011050
45,50 lei| Brand | sika |
|---|
Adeziv sigilant monocomponent pe baza de poliuretan SikaFlex 11FC NEGRU 300 ml
SKU:
7612895171838
45,50 lei| Brand | sika |
|---|
Adeziv super – flexibil pentru placari critice Primus, exterior, alb, 25 kg
SKU:
5945770007444
104,99 lei| Brand | Primus |
|---|---|
| U.M. | BUC |
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Adeziv |
| Greutate | 25 kg |
| Aderenta finala (Nmmp) | 1 |
| Temperatura de lucru (grade C) | 30-May |
| Utilizare | granit, la exterior, marmura, mistrie polistiren, pe placi ceramice, piatra naturala, placi termoizolante gletiera de inox cu dinti, rezidentiala – industriala, vata sau pluta |
| Consum (Kg/mp) | 3-5 |
Aer conditionat Ferroli Giada S R32 WI-FI 12000 BTU Clasa A++ / A+ 2CP001MF-C
SKU:
8028693896696
1.839,00 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Aer conditionat |
| Greutate | 35 KG |
Aer conditionat Ferroli Giada S R32 WI-FI 9000 BTU Clasa A++ / A+ 2CP001LF-C
SKU:
8028693896689
1.774,50 lei| Culoare | Alb |
|---|---|
| Tip produs | Aer conditionat |
| Greutate | 32 KG |
Aeroterma de pardoseala 2000W HL 202 H TESY
SKU:
3800879002498
98,50 lei| Brand | Tesy |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Tip produs | Radiator |
| Lungime | 230 mm |
| Greutate | 0.87 Kg |
| Putere | 2000 W |
| Alimentare | Electric |
| Cod produs | HL-202H |
| Latime | 250 mm |
| Tensiune | 230 V |
| Inaltime | 105 mm |
| Dimensiuni | 230x250x105 mm |
| Tip panou | Mecanic |
Algeo Square – baterie perete cada-dus cu pipa mobil,BAQ3A
SKU:
5902194979672
455,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Square |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
Algeo Square – baterie stativa pentru lavoar inalt,BAQ2L
SKU:
5902194956079
535,50 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Square |
| Montaj | pe blat/lavoar |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
Aliaj pentru lipire moale Sn97Cu3, 2mm, 200gr
SKU:
4005796149151
153,00 lei| Cod produs | 660210 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Aliaj pentru lipire moale Sn97Cu3, 2mm, 250gr
SKU:
4005796149182
198,00 lei| Cod produs | 660212 |
|---|---|
| Brand | Evotools |
Amorsa concentrata pentru exterior si interior Innenweiss 0.9L
SKU:
5948596012418
8,90 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 0.9L |
Amorsa concentrata pentru exterior si interior Innenweiss 10L
SKU:
5948596012432
79,50 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 10 L |
Amorsa concentrata pentru exterior si interior Innenweiss 4L
SKU:
5948596012425
35,50 lei| Brand | Innenweiss |
|---|---|
| Cantitate | 4 L |
AMORSA PENTRU ZIDARIE 4L
SKU:
5946046041681
73,50 lei| Greutate | 4.60 |
|---|---|
| Tip produs | Amorsa |
| Brand | Kober |
| MP/Cutie | 100 mp/strat |
| Volum | 4 L |
Amorsa perete PRIMER G JERRYCAN Mapei int/ext 5KG 020105
SKU:
8022452002564
112,00 lei| U.M. | bid |
|---|---|
| Culoare | albastru deschis |
Aparat antirozatoare cu ultrasunete, 220v EL0030106 TG-1102.082
SKU:
5949027067656
116,00 lei| Brand | Everpro |
|---|
Aparat de gatit cu aburi Hausberg HB-1350, 400 W, 2 nivele, 4.8 l
SKU:
6423808023141
124,00 lei| Tip produs | Aparat de gatit cu aburi |
|---|---|
| Utilizare | Rezidential |
| Capacitate | 0.5 l |
| Alte caracteristici | Temporizator Picioruse anti-alunecare |
| Continut pachet | 1 x Aparat cu aburi |
| Culoare | Argintiu |
| Putere | 400 W |
| Latime | 19.5 cm |
| Adancime | 19.5 cm |
| Inaltime | 35 cm |
| Diametru | 19.5 cm |
| Material corp | Plastic |
APARAT DE SPALAT CU PRESIUNE K2 UNIVERSAL EDITION EU KARCHER 1.673-000.0 include taxa verde 7 lei fara TVA
SKU:
4054278629889
440,00 lei| Tip produs | Curatitor |
|---|---|
| Model | Dispozitiv curatare cu presiune |
| Pentru | Curatare, Indepartare |

































