Catalog online
- Nu poți să adaugi cantitatea „Faianta Brick Terra, tip piatra, 34x50 cm, culoare maro, finisaj mat” în coș deoarece stocul este insuficient (0.025 rămase).
Gresie Herringwood 1, model lemn, tip parchet, 50×50 cm, finisaj mat, Maro
SKU:
8697497126942
Faianta lucioasa hexagonala JOY 30×60 cm mix maro/beige/alb 300X600JYM00
SKU:
8691273444008
Faianta Brick Terra, tip piatra, 34×50 cm, culoare maro, finisaj mat
SKU:
8429991916534
Treapta pentru scari gresie Istanbul Grey, 30×120 cm, Gri
SKU:
4000000537397
| Gama | Istanbul |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Coridor, Exterior, Living |
| Design | Piatra |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 30×120 cm |
| Tip produs | Treapta |
Element imbinare 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952231715
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Element imbinare |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Gresie portelanata Azul azu1 tip marmura, finisaj lucios 60×120 cm, culoare alba
SKU:
8698853190713
Faianta rectificata Astoria Grey Decofon 1., model marmura, 30×90 cm, Gri, finisaj lucios
SKU:
8697497187349
Colt exterior 620 stejar gri deschis Esquero
SKU:
5905952232675
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Colt exterior |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Gresie rectificata Savona SAO1 60×120 cm, model marmura, portelanata, alb, finisaj lucios
SKU:
8698853209514
| Gama | Savona |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Living, Baie, Bucatarie |
| Design | Marmura |
| Pentru | Interior |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificare | Da |
Faianta Crono Beige 5595, tip marmura, 20×50 cm, bej
SKU:
3800745418217
Lanterna Reincarcabila LED 1x5W New Narbo EL0030760
SKU:
5949027072759
Terminatie stanga/dreapta stejar gri deschis 620 Esquero
SKU:
5905952233153
| UM | BUC |
|---|---|
| Culoare | Stejar gri deschis |
| Tip | Terminatie stanga/dreapta |
| Utilizare | Rezidential, Comercial |
| Material | PVC |
| Gama | Esquero |
| Model | 620 |
Piesa decorativa 0631 DIANA BLUE LUX 8×25 cm
SKU:
3800745063110
| Gama | DIANA |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Gresie portelanata Classic Carrara Gold Matt CLA21, model marmura, suprafata mata, 60×120 cm, interior/exterior, Alb
SKU:
8698853163410
| Gama | Carrara |
|---|---|
| Brand | Anka Seramik |
| Culoare | Alb |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Pereti, Dormitor, Sufragerie, Podele, Gradina, Coridor, Exterior, Terasa, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.45 |
| Pentru | Exterior, Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Latime | 60 cm |
| Lungime | 120 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie TIMBER 8365 model lemn 33,3×33,3 cm
SKU:
3800745836516
| Gama | TIMBER |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Natur |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Gradina, Coridor, Terasa, Living |
| Design | Lemn |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Piesa decorativa 0636 FOREST 8×25 cm
SKU:
3800745063615
| Gama | FOREST |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Aplicabilitate | Baie |
| Design | Decor |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 8×25 cm |
| Tip produs | Faianta |
Panou sandwich termoizolant acoperis 40 mm PUR, culoare 9002
SKU:
4000000508458
| Brand | Topanel |
|---|---|
| Lungime | 6000 mm |
| Latime | 1000 mm |
| Culoare | Alb murdar – RAL 9002 |
GRESIE 9936 CORTINA GREY 600*1200 1.45mp/cut
SKU:
3800745993615
Gresie portelanata lucioasa Jasper Brown 33,3×33,3 cm, maro, cod 9850
SKU:
3800745985016
| Gama | Jasper |
|---|---|
| Brand | Kai |
| Culoare | Maro |
| Aplicabilitate | Baie, Interior, Bucatarie, Dormitor, Sufragerie, Coridor, Living |
| Design | Marmura |
| MP/Cutie | 1.56 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 33.3×33.3 cm |
| Latime | 33.3 cm |
| Lungime | 33.3 cm |
| Tip produs | Gresie |
Gresie 3635 Tilia Chevron Natural 600 x 1200 1.45mp/cut
SKU:
3800745363517
Faianta Verano Dark Green 10×30 cm VRO25, verde inchis, finisaj lucios
SKU:
8691273368106
| Gama | Verano |
|---|---|
| Brand | Ege Seramik |
| Culoare | Verde inchis |
| Design | Decor |
| MP/Cutie | 0.39 |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 10×30 cm |
| Latime | 10 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Tip produs | Faianta |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 8096 Modera, Cocoon Pine, clasa 32 AC4
SKU:
8680734030157
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 8096 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm 5985 Modera, Alpine Oak, clasa 32 AC4
SKU:
8680734030171
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | 5985 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Krono Original 8 mm K396 Kronostep, Skydive Oak, clasa 32 AC4
SKU:
5907555424235
| Brand | Krono original |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1285 x 192 mm |
| Cod produs | K396P |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet laminat Terraclick BEYDAG 8 mm clasa 31 trafic rezidential cod T-847
SKU:
6426947061531
| Brand | YILDIZ |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1203.5 x 191.7 mm |
| Cod produs | T-847 |
| Material | MDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Rezidential |
| Clasa | 31 |
Gresie portelanata rectificata Toscana Perla, tip marmura, 75×150 cm, culoare gri, finisaj mat
SKU:
8429178305700










































