Catalog online
BATERIE BIDEU CU VENTIL SQUARE ,CROM BAQ6
SKU:
5902194946650
283,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Square |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
BATERIE STATIVA LAVOAR CU VENTIL SQUARE ,CROM BAQ2
SKU:
5902194946636
263,50 lei| Material | Alama |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | argintiu |
BATERIE PENTRU DUS CU MONTAJ PE PERETE METALIA 57CROM 57060/1.0
SKU:
8590309116219
325,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Montaj | pe perete |
| Model | 57060 / 1.0 |
| Material | alama |
BATERIE PENTRU DUS CU MONTAJ PE PERETE NOBLESS EDGE CROM 36061/1,0
SKU:
8590309061274
311,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Edge |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
BATERIE CADA PERETE STILLO BSL1
SKU:
5902194929820
286,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Stillo |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
BATERIE SPALATOR FRESH PERETE 96076/BAG3
SKU:
5901095683039
301,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Gama | Algeo |
| Montaj | pe perete |
| Material | alama |
| Finisaj | cromat |
Gresie Gemma Perla Rec-Full Lap 1. 60×120 2.17mp/cut
SKU:
8684430010215
78,00 leiMP| Gama | Gemma |
|---|---|
| Culoare | Alb Perlat |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | BIEN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Lucios |
| Rectificata | Da |
| Design | Marmura |
Gresie Color Blue 60×120 92492210 2.17mp/cut
SKU:
8698541073571
100,50 leiMP| Gama | Color |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Aplicabilitate | Baie, Bucatarie, Living, Dormitor, Hol |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Finisaj | Mat |
| Rectificata | Da |
| Design | Piatra |
Parchet Zambak Pera V 10x193x1375 AC4 1.5923mp/cut
SKU:
8681311367994
72,00 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1375 x 193 mm |
| Cod Produs | PRK1205 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Pelemir Pera V 10x193x1375 AC4 1.5923mp/cut
SKU:
8681311368038
72,00 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1375 x 193 mm |
| Cod Produs | PRK1209 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Orkide Pera V 10x193x1375 AC4 1.5923mp/cut
SKU:
8681311367987
72,00 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1375 x 193 mm |
| Cod Produs | PRK1204 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Mimoza Pera V 10x193x1375 AC4 1.5923mp/cut
SKU:
8681311368007
72,00 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1375 x 193 mm |
| Cod Produs | PRK1206 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Gerbera Pera V 10x193x1375 AC4 1.5923mp/cut
SKU:
8681311368045
72,00 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1375 x 193 mm |
| Cod Produs | PRK1210 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Erguvan Pera V 10x193x1375 AC4 1.5923mp/cut
SKU:
8681311368076
72,00 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1375 x 193 mm |
| Cod Produs | PRK1212 |
| Material | HDF |
| Grosime | 10 mm |
| Trafic | Mediu |
| Clasa | 32 AC4 |
Parchet Effect Premium Atlas 12MM CL33 AC5 Emboss 913 120045588 1.3551mp/cut
SKU:
8681311310884
79,00 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod Produs | CL33 |
| Material | HDF |
| Grosime | 12 mm |
| Trafic | Intens |
| Clasa | 33 AC5 |
Parchet Bella Neo Vegas 8MM AC3 CL31 104 2.292mp/cut
SKU:
8681311311287
48,50 leiMP| Brand | AGT |
|---|---|
| Tip produs | Parchet |
| Dimensiune | 1200 x 191 mm |
| Cod Produs | CL31 |
| Material | HDF |
| Grosime | 8 mm |
| Trafic | Usor |
| Clasa | 31 AC3 |
MOMENT POWER TAPE ARGINTIU 25M 1675726
SKU:
9000100532020
38,00 lei| Brand | Moment |
|---|---|
| Culoare | argintiu |
| Utilizare | interior / exterior, pentru reparatii, fixare, etansare, intarire, protejare, lipire, impachetare in casa, in gradina, in masina etc. |
PORTPROSOP BARA 600MM SMILE CROM ASM09
SKU:
8590309088028
118,00 lei| Brand | Ferro |
|---|---|
| Model | ASM09 |
| Utilizare | baie |
| Material | inox |
780019 WD-40 Silicone- spray pe baza de silicon 51389 400ml
SKU:
5032227513778
60,50 lei| Brand | WD-40 |
|---|---|
| Tip produs | spray |
| Model | WD-40 |
| Capacitate | 400 |
| Utilizare | suprafete din plastic, cauciuc, lemn si metal |
| Culoare | transparent |
CERESIT CS25 SANITAR GRI 280ML 1574669/2920781
SKU:
4015000407212
29,50 lei| Brand | Ceresit |
|---|---|
| Utilizare | casnica / industriala; interior / exterior |
| Culoare | gri |
| Aplicabilitate | pistol silicon |
ELECTROD IMPAMANTARE 1.5M EL0012822
SKU:
4000000231394
72,00 lei| Brand | Betak |
|---|---|
| Model | QCER BTK |
| Material | otel zincat |
Racord WC flexibil-extensibil 58cm EVP-RWC58
SKU:
6421000044506
23,00 lei| Greutate | 0.42 |
|---|---|
| Brand | Everline |
| Tip produs | Racord |
BANDA ELECTROIZOLATOARE PVC 20M*19MM ALB 53988-00071-00
SKU:
4042448435248
8,90 lei| Brand | tesa |
|---|---|
| Material | PVC |
| Culoare | alb |
| Utilizare | aplicatii electrice, izolarea sau marcarea cablurilor |
BANDA AVERTIZARE ALB/ROSU 70MMx200MM 645990
SKU:
5949064124688
45,00 lei| Material | Polietilena |
|---|---|
| U.M. | buc |
| Culoare | alb/rosu |





































