Catalog online
Gresie Traverten Bone Sugar 60x120x0.9 cm 25621011
SKU:
8698541076268
| Gama | Treverten |
|---|---|
| Culoare | Bej |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Marmura |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Light Gray 60×120 cm 71630110
SKU:
8698541038082
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Magma Gray 60×120 cm 71630010
SKU:
8698541038075
| Gama | Magma |
|---|---|
| Culoare | Gri |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Ciment |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |
Gresie Massive Wood Touch Almond 60×120 cm 48610110
SKU:
8698541078040
| Gama | Massive |
|---|---|
| Culoare | Maro |
| Brand | SERAMIKSAN |
| Pentru | Interior, Exterior |
| Dimensiune | 60×120 cm |
| Tip produs | Gresie |
| Grosime | |
| Design | Lemn |
| Rectificata | Da |
| Finisaj | Mat |



























